Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Slaninová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Škrabal Jan, Mička Petr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.30 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 09.64 Opava 26.04.2018
60 m 09.64 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
600 m 1:48.78 Plzeň 11.06.2019
800 m 2:59.10 Opava 26.04.2018
1000 m 3:17.09 Opava 01.06.2020
1500 m 5:17.71 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
1500 m 5:05.48 Břeclav 21.08.2021
3000 m 11:37.25 h Ostrava 06.03.2021
3000 m 10:53.93 Opava 25.05.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 14.16 h Opava 15.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.51 Opava 26.04.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 12.71 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
1500 m překážek 5:34.81 Frýdek-Místek 13.09.2020
skok vysoký 1.20 h Opava 04.12.2018
skok daleký 3.36 h Opava 15.02.2018
skok daleký 3.37 Opava 26.04.2018
hod kriketovým míčkem 43.45 Opava - Tyršův stadion 20.05.2019
pohár rozhlasu 0979 Opava - Tyršův stadion 20.05.2019
pětiboj 1402 Opava 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1000 m 3:17.09 Opava 01.06.2020
1500 m 5:17.71 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
1500 m 5:24.59 Opava 13.06.2020
1500 m překážek 5:34.81 Frýdek-Místek 13.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Žky 27 Praha - Běchovice 12:41
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m překážek/Žky Břeclav 5:49.66
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 1500 m překážek/Žky 15 Třinec 5:48.91
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m překážek/Žky Frýdek-Místek 5:34.81
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m překážek/Žky Třinec 5:39.43
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 1500 m/Žky Opava 5:24.59
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 1500 m překážek/Žky Opava 5:50.94
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Opava III (Sokol Opava) 1000 m/Ž Opava 3:17.09
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Žky 17 Praha - Stromovka 5:30.54
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky 8 Ostrava - Vítkovice 5:31.80
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 1500 m/Ž/B02 10 Ostrava - Vítkovice 5:24.36
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 1500 m/Žky 8 Ostrava - Vítkovice 5:32.72
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky/F Ostrava - Vítkovice 5:17.71