Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Hlaváčková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér: Jadamusová Libuše, Zápotocký Roman
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.88 Čáslav 24.05.2019
60 m 08.73 h Praha - Strahov 07.12.2019
100 m 14.44 Vlašim 30.05.2020
150 m 23.15 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 22.64 Kladno 21.05.2017
200 m 29.93 Vlašim 30.05.2020
300 m 52.57 Vlašim 05.09.2015
800 m 2:58.39 Nymburk 29.05.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.98 Vlašim 10.06.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 10.63 h Praha - Strahov 07.12.2019
200 m překážek (0.76) 34.05 Kolín 05.06.2020
skok o tyči 2.00 Beroun 01.09.2019
skok o tyči 2.10 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok daleký 4.58 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok daleký 4.32 Kolín 05.06.2020
hod oštěpem 400g 17.31 Vlašim 10.06.2018
hod kriketovým míčkem 27.88 Vlašim 01.09.2018
pohár rozhlasu 1502 Vlašim 13.05.2019
pětiboj 1814 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 1191 Vlašim 05.09.2015
sprintérský trojboj 1572 Vlašim 30.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.07 Vlašim 30.05.2020
100 m 14.44 Vlašim 30.05.2020
200 m 29.93 Vlašim 30.05.2020
200 m překážek (0.76) 34.05 Kolín 05.06.2020
skok o tyči 2.10 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok o tyči 2.00 Čáslav 28.08.2020
skok daleký 4.43 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok daleký 4.32 Kolín 05.06.2020
sprintérský trojboj 1572 Vlašim 30.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) skok o tyči/Žky 4= Čáslav 2.00
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B05 3 Čáslav 35.12
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 Vlašim DNS
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok o tyči/Žky Vlašim DNS
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žky Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B06 Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 Kolín NM
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Kolín 34.05
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky/SB 5 Kolín 4.32
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Ž/B04 4 Vlašim 29.93
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) sprintérský trojboj/Ž 15 Vlašim 1572
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Ž/B03 6 Vlašim 09.07
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/B03 4 Vlašim 14.44
23.05.2020 Atletika pod Blaníkem 1 (TJ Spartak Vlašim) 80 m překážek/Žky 4 Vlašim 14.7
23.05.2020 Atletika pod Blaníkem 1 (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Ž 8= Vlašim 4.29
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žky/F Praha - Strahov 2.10
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky/F 16 Praha - Strahov 4.43