Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Pátková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Holešov, z.s.
  • Trenér: Hřib Jakub
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.77 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
60 m 08.52 Zlín 15.08.2020
150 m 22.87 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 20.81 Uherské Hradiště 03.09.2020
300 m 54.52 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
300 m 54.63 Blansko 30.09.2018
800 m 2:56.71 Třinec 28.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.04 Zlín 30.05.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 18.88 Třinec 27.06.2020
200 m překážek (0.76) 34.21 Zlín 24.06.2020
skok vysoký 1.25 h Otrokovice 09.01.2020
skok vysoký 1.30 Holešov 01.06.2020
skok o tyči 2.24 Vyškov 04.07.2020
skok daleký 4.01 h Otrokovice 09.01.2020
skok daleký 4.41 Frýdek-Místek 13.09.2020
trojskok 08.65 Holešov 01.06.2020
vrh koulí 3kg 07.64 Třinec 27.06.2020
hod oštěpem 500g 18.12 Holešov 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 25.84 Zlín 30.05.2018
pohár rozhlasu 0511 Kroměříž 15.05.2019
pětiboj 1264 Zlín 30.05.2018
sedmiboj [Zky] 2828 Třinec 27.06.2020
sprintérský trojboj 1712 Uherské Hradiště 28.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.77 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
60 m 08.52 Zlín 15.08.2020
150 m 22.87 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 20.81 Uherské Hradiště 03.09.2020
800 m 2:56.71 Třinec 28.06.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 18.88 Třinec 27.06.2020
200 m překážek (0.76) 34.21 Zlín 24.06.2020
skok vysoký 1.25 h Otrokovice 09.01.2020
skok vysoký 1.30 Holešov 01.06.2020
skok o tyči 2.24 Vyškov 04.07.2020
skok daleký 4.01 h Otrokovice 09.01.2020
skok daleký 4.41 Frýdek-Místek 13.09.2020
trojskok 08.65 Holešov 01.06.2020
vrh koulí 3kg 07.64 Třinec 27.06.2020
hod oštěpem 500g 18.12 Holešov 01.06.2020
sedmiboj [Zky] 2828 Třinec 27.06.2020
sprintérský trojboj 1712 Uherské Hradiště 28.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žky 12 Frýdek-Místek 4.41
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B03 3 Frýdek-Místek 08.53
03.09.2020 III. kolo družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Žky 10 Uherské Hradiště 4.14
03.09.2020 III. kolo družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 150 m/Žky/B01 6 Uherské Hradiště 20.81
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žky/R01 6 Uherské Hradiště 08.63
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok o tyči/Žky Uherské Hradiště NM
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok o tyči/Ž 12 Znojmo 2.05
20.08.2020 Letní cena města Holešova (Atletika Holešov, z.s.) skok o tyči/Ž 5 Holešov 1.92
15.08.2020 Mítink Zlín 2020 (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žky/R1 3 Zlín 08.52
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok o tyči/Ž 12 Vyškov 2.24
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) sedmiboj [Zky]/Žky 27 Třinec 2828
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žky 24 Třinec 07.64
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky/S01 19= Třinec 1.29
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 7 Třinec 18.88
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B03 4 Třinec 20.85
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/S02 6 Třinec 4.33
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/B02 7 Třinec 2:56.71
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky/S02 14 Třinec 14.59
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) skok o tyči/Žky Zlín 1.94
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 6 Zlín 19.23
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 2 Zlín 34.21
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Žky 8 Uherské Hradiště 4.01
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 150 m/Žky Uherské Hradiště 21.23
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Holešov I (Atletika Holešov, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Holešov 07.16
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Holešov I (Atletika Holešov, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Holešov 18.12
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Holešov I (Atletika Holešov, z.s.) trojskok/Žky Holešov 08.66
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Holešov II (Atletika Holešov, z.s.) 60 m/Žky/B03 1 Holešov 08.67
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Holešov II (Atletika Holešov, z.s.) skok vysoký/Žky Holešov 1.30
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Holešov II (Atletika Holešov, z.s.) 150 m/Žky/B02 1 Holešov 21.47
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) sprintérský trojboj/Ž 14 Uherské Hradiště 1712
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žky/B02 1 Uherské Hradiště 08.69
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m/Ž/B02 8 Uherské Hradiště 14.05
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m/Ž/B02 6 Uherské Hradiště 30.21
22.05.2020 Klubový přebor v hodu kriketovým míčkem a oštěpem (uzavřený závod) (Atletika Holešov, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Holešov 15.56
13.05.2020 Klubový přebor ve skoku dalekém a skoku vysokém (uzavřený závod) (Atletika Holešov, z.s.) skok vysoký/Žky 4 Holešov 1.26
13.05.2020 Klubový přebor ve skoku dalekém a skoku vysokém (uzavřený závod) (Atletika Holešov, z.s.) skok daleký/Žky 5 Holešov 3.77
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žky 32 Ostrava - Vítkovice 3.76
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R05 4 Ostrava - Vítkovice 08.93
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky 11 Ostrava - Vítkovice 3.93
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/FZB Ostrava - Vítkovice 08.77
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R02 3 Ostrava - Vítkovice 08.87
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B02 2 Ostrava - Vítkovice 22.87
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky 8= Otrokovice 1.25
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky 8 Otrokovice 4.01