Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Görglová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Dipoli z.s.
  • Trenér: Vodička Tomáš, Sirotek Jan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.81 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m 09.03 Čáslav 02.10.2020
150 m 21.21 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
150 m 21.04 Praha - Děkanka 14.06.2019
300 m 50.11 Praha - Radotín 04.05.2019
800 m 2:58.83 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.48 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.06 h Nehvizdy 27.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.10 Liberec 10.07.2020
200 m překážek (0.76) 36.20 Slaný 05.06.2020
skok vysoký 1.29 h Nehvizdy 27.01.2019
skok vysoký 1.43 Slaný 05.06.2020
skok daleký 4.58 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
skok daleký 4.70 Slaný 05.06.2020
vrh koulí 2kg 08.90 Praha - Děkanka 31.05.2018
vrh koulí 3kg 09.29 Brno 07.09.2020
hod oštěpem 500g 23.67 Liberec 11.07.2020
pohár rozhlasu 1048 Praha - Kotlářka 23.05.2018
hod kriketovým míčkem 45.84 Stadion Přátelství 09.05.2019
pětiboj 2250 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
sedmiboj [Zky] 2931 Liberec 11.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.03 Čáslav 02.10.2020
150 m 21.99 Liberec 10.07.2020
800 m 3:11.55 Liberec 11.07.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 18.10 Liberec 10.07.2020
200 m překážek (0.76) 36.20 Slaný 05.06.2020
skok vysoký 1.43 Slaný 05.06.2020
skok daleký 4.33 h Praha - Juliska 06.02.2020
skok daleký 4.70 Slaný 05.06.2020
vrh koulí 3kg 09.29 Brno 07.09.2020
hod oštěpem 500g 23.67 Liberec 11.07.2020
sedmiboj [Zky] 2931 Liberec 11.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2020 /Mítink/finále KP B STČ ml.žactva a přípravky (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žky/B02 4 Čáslav 09.03
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žky/B5 7 Brno 09.05
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok vysoký/Žky/FA 13= Brno 1.28
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žky/KB 3 Brno 4.47
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Žky/FA 7 Brno 09.29
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Žky/FA 13 Brno 21.24
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) sedmiboj [Zky]/Žky 13 Liberec 2931
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 150 m/Žky/B03 4 Liberec 21.99
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 6 Liberec 18.10
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 10 Liberec 23.67
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 6 Liberec 08.67
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Žky 15 Liberec 4.22
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok vysoký/Žky 9 Liberec 1.36
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m/Žky/B02 7 Liberec 3:11.55
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky 10= Kladno 4.40
17.06.2020 Youth high jump Černošice (ASK Dipoli z.s.) skok vysoký/Žky Černošice 1.35
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 0,75kg/Žky Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 3kg/Žky Kolín NM
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok vysoký/Žky 8 Slaný 1.43
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žky 5 Slaný 4.70
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Slaný 36.20
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Meeting Černošice (ASK Dipoli z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 4 Černošice 20.57
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Meeting Černošice (ASK Dipoli z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Černošice 08.35
06.02.2020 Veřejné závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žky 6 Praha - Juliska 4.33