Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Jindrová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Krčmář Michal
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.11 Praha-Radotín 01.10.2016
60 m 08.11 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 08.23 Kolín 11.07.2020
100 m 13.43 Praha-Hostivař 26.06.2019
150 m 19.36 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 19.23 Třinec 20.09.2020
200 m 26.75 Praha - Kotlářka 29.06.2020
300 m 41.89 h Praha - Stromovka 29.02.2020
300 m 41.66 Třinec 19.09.2020
600 m 2:02.03 h Praha-Stromovka 22.12.2016
600 m 1:47.68 Praha - Kotlářka 23.05.2019
800 m 2:32.49 Kolín 03.06.2018
800 m 2:25.91 h Praha - Strahov 13.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.54 h Praha-Stromovka 21.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.52 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.59 h Praha - Stromovka 15.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.76 Praha - Eden 12.09.2020
200 m překážek (0.76) 30.92 Praha - Eden 12.09.2020
skok vysoký 1.24 Praha - Stromovka 01.06.2017
skok daleký 4.29 Kolín 03.06.2018
skok daleký 4.69 h Praha-Stromovka 19.12.2019
vrh koulí 2kg 05.93 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 2kg 07.44 Praha - Jeseniova 17.05.2018
vrh koulí 3kg 06.47 h Praha-Stromovka 19.12.2019
vrh koulí 3kg 07.28 Praha - Stromovka 03.06.2020
pohár rozhlasu 1937 Radotín 15.05.2018
hod kriketovým míčkem 33.88 Praha-Stromovka 21.06.2018
pětiboj 2675 Kolín 03.06.2018
čtyřboj 2264 h Praha-Stromovka 19.12.2019
trojboj 0914 Praha-Radotín 01.10.2016
sprintérský trojboj 0730 Litomyšl 01.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.11 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 08.23 Kolín 11.07.2020
150 m 19.36 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 19.23 Třinec 20.09.2020
200 m 26.75 Praha - Kotlářka 29.06.2020
300 m 41.89 h Praha - Stromovka 29.02.2020
300 m 41.66 Třinec 19.09.2020
800 m 2:25.91 h Praha - Strahov 13.02.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 09.59 h Praha - Stromovka 15.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.76 Praha - Eden 12.09.2020
200 m překážek (0.76) 30.92 Praha - Eden 12.09.2020
vrh koulí 3kg 07.28 Praha - Stromovka 03.06.2020
sprintérský trojboj 0730 Litomyšl 01.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/R2 4 Třinec 41.66
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/R2 3 Třinec 19.26
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/F 8 Třinec 19.23
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 4 Praha - Eden 30.92
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 6 Praha - Eden 15.76
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B01 2 Praha - Eden 19.33
08.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 1 Praha - Děkanka 31.95
08.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Děkanka 08.26
02.09.2020 1. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 300 m/Žky Stará Boleslav 42.18
01.09.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B01 1 Praha - Podvinný mlýn 19.95
01.09.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Praha - Podvinný mlýn 15.78
24.08.2020 Oddílové závody uzavřené (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky Praha-Stromovka 08.52
24.08.2020 Oddílové závody uzavřené (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Dky Praha-Stromovka 31.99
01.08.2020 Letní mítink Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/Ž 23 Litomyšl 0730
01.08.2020 Letní mítink Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B02 2 Litomyšl 26.78
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/BB 1 Tábor 32.27
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B01 3 Kolín 20.05
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/F 4 Kolín 08.26
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R04 1 Kolín 08.23
29.06.2020 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha) 200 m/Ž/B06 2 Praha - Kotlářka 26.75
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B01 4 Praha - Děkanka 42.96
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B01 5 Praha - Děkanka 19.86
17.06.2020 Veřejné závody žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B01 3 Praha - Jeseniova 08.24
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R01 MS Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B01 MS Kolín NM
08.06.2020 Veřejné závody žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Praha - Jeseniova 16.94
03.06.2020 Oddílové vrhačské závody (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Stromovka 07.28
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/R3 3 Praha - Stromovka 19.36
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/R4 3 Praha - Stromovka 41.89
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/FA 4 Praha - Stromovka 08.20
21.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/FA 4 Praha - Stromovka 19.49
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/R04 1 Praha - Stromovka 08.37
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/R04 1 Praha - Stromovka 19.73
13.02.2020 2. VZ PAS žactva (USK Praha) 800 m/Žky/B01 2 Praha - Strahov 2:25.91
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m/Žky/B01 6 Praha - Strahov 08.11
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 300 m/Žky/B01 3 Praha - Strahov 42.48
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 MS Praha - Stromovka 09.76
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B2 1 Praha - Stromovka 42.38
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 09.59
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 08.33
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B1 5 Praha - Stromovka 19.61