Karta atleta

Export do excelu
  • Marie Šulcová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Rumburk, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.84 Ústí nad Labem 22.05.2018
60 m 08.74 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
100 m 14.34 Mladá Boleslav 25.05.2019
150 m 22.56 Jablonec nad Nisou 18.06.2017
200 m 28.03 Turnov 13.09.2020
300 m 45.78 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
300 m 44.66 Rumburk 29.08.2020
400 m 62.48 Turnov 13.09.2020
600 m 1:48.88 Ústí nad Labem 21.05.2019
800 m 2:38.41 Varnsdorf 19.09.2018
800 m 2:37.19 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
300 m překážek (0.76) 53.34 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
skok vysoký 1.28 Česká Lípa 17.05.2018
skok o tyči 2.00 Rumburk 06.09.2020
skok daleký 4.44 Mladá Boleslav 27.06.2020
hod kriketovým míčkem 30.86 Turnov 28.09.2017
pohár rozhlasu 1293 Ústí nad Labem 21.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.8 Rumburk 25.05.2020
150 m 21.19 Rumburk 23.06.2020
200 m 28.03 Turnov 13.09.2020
300 m 44.66 Rumburk 29.08.2020
400 m 62.48 Turnov 13.09.2020
300 m překážek (0.76) 53.34 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
skok o tyči 2.00 Rumburk 06.09.2020
skok daleký 4.44 Mladá Boleslav 27.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dky/B02 6 Třebíč 64.03
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 400 m/Dky/B01 2 Turnov 62.48
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 200 m/Dky/B02 3 Turnov 28.03
06.09.2020 4. kolo KPD mužů a žen LKAS (AC Rumburk, z.s.) skok o tyči/Ž 4 Rumburk 2.00
06.09.2020 4. kolo KPD mužů a žen LKAS (AC Rumburk, z.s.) 200 m/Ž/B01 2 Rumburk 28.31
29.08.2020 KPJ starší žactvo (AC Rumburk) skok daleký/Žky 9 Rumburk 4.17
29.08.2020 KPJ starší žactvo (AC Rumburk) 300 m/Žky/B02 2 Rumburk 44.66
23.08.2020 3. kolo KPD muži a ženy (AC Česká Lípa) skok o tyči/Ž 4 Česká Lípa 1.95
23.08.2020 3. kolo KPD muži a ženy (AC Česká Lípa) 400 m/Ž/B01 1 Česká Lípa 66.07
28.06.2020 2. kolo KPD mužů a žen Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n.N.) skok o tyči/Ž 7 Jablonec nad Nisou 1.95
28.06.2020 2. kolo KPD mužů a žen Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 200 m/Ž/B02 5 Jablonec nad Nisou 28.67
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Dky 7 Mladá Boleslav 4.44
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 400 m/Dky Mladá Boleslav 65.27
23.06.2020 2. kolo KPD staršího žactva (AC Rumburk) skok daleký/Žky MS Rumburk 4.61
23.06.2020 2. kolo KPD staršího žactva (AC Rumburk) 150 m/Žky/B04 MS Rumburk 21.19
14.06.2020 1. kolo KP družstev dospělých (AC TJ Jičín) 400 m/Ž/B01 2 Jičín 65.18
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 3 Jablonec nad Nisou 53.34
08.06.2020 1. kolo KPD staršího žactva – skupina A (AC Česká Lípa) skok daleký/Žky MS Česká Lípa 4.19
08.06.2020 1. kolo KPD staršího žactva – skupina A (AC Česká Lípa) 300 m/Žky MS Česká Lípa 45.89
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Rumburk (AC Rumburk) 150 m/Žky Rumburk 21.25
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Rumburk (AC Rumburk) skok o tyči/Žky Rumburk 1.60
25.05.2020 VOTVÍRÁK - LKAS - oddílové závody (AC Rumburk) 100 m/Žky Rumburk 13.8
25.05.2020 VOTVÍRÁK - LKAS - oddílové závody (AC Rumburk) skok o tyči/Žky Rumburk 1.80