Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Kaucká
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Musil Daniel
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.54 h Praha-Juliska 30.01.2019
60 m 08.08 Praha - Přátelství 07.09.2020
150 m 19.22 Praha - Děkanka 14.06.2019
150 m 19.59 h Praha - Strahov 13.02.2020
300 m 46.53 Praha - Kotlářka 07.06.2017
800 m 2:39.75 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.82 Praha - Eden 18.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 09.79 h Praha - Strahov 09.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.12 h Praha - Stromovka 29.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.32 Třinec 19.09.2020
200 m překážek (0.76) 30.09 Kolín 04.10.2020
skok vysoký 1.47 Praha - Eden 24.07.2020
skok daleký 5.24 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok daleký 5.50 Praha - Eden 12.09.2020
vrh koulí 2kg 09.42 Praha - Radotín 20.06.2017
vrh koulí 2kg 10.36 h Praha-Strahov 01.03.2018
vrh koulí 3kg 09.60 h Praha - Stromovka 13.02.2019
vrh koulí 3kg 10.12 Praha - Děkanka 13.06.2020
hod diskem 0,75kg 23.62 Praha - Stromovka 19.06.2019
hod oštěpem 500g 27.69 Zlín 01.06.2019
pohár rozhlasu 1643 Praha - Kotlářka 23.05.2018
hod kriketovým míčkem 38.19 Kolín 03.06.2018
pětiboj 2632 Praha - Eden 27.04.2018
sedmiboj [Zky] 4245 Zlín 01.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.08 Praha - Přátelství 07.09.2020
150 m 19.59 h Praha - Strahov 13.02.2020
150 m 19.75 Praha - Eden 24.07.2020
800 m 2:39.75 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 09.12 h Praha - Stromovka 29.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.32 Třinec 19.09.2020
200 m překážek (0.76) 30.09 Kolín 04.10.2020
skok vysoký 1.47 Praha - Eden 24.07.2020
skok daleký 5.24 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok daleký 5.50 Praha - Eden 12.09.2020
vrh koulí 3kg 10.12 Praha - Děkanka 13.06.2020
hod oštěpem 500g 19.65 Praha - Jeseniova 08.06.2020
sedmiboj [Zky] 4166 Praha - Eden 25.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Kolín 14.55
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 3 Kolín 30.09
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky Kolín 5.34
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) skok daleký/Žky Bílina 5.25
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 3 Bílina 31.17
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Bílina 14.91
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 1 Třinec 14.48
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Třinec 14.32
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky 10 Třinec 5.11
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 2 Praha - Eden 30.48
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Praha - Eden 15.08
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky Praha - Eden 5.50
07.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (USK Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 2 Praha - Přátelství 30.54
07.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (USK Praha) 60 m/Žky/B04 1 Praha - Přátelství 08.08
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Stodůlky Praha a SK Aktis Praha) skok daleký/Žky Praha - Vokovice 5.39
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Stodůlky Praha a SK Aktis Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Praha - Vokovice 15.10
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Zky]/Žky/F 17 Praha - Eden 4166
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B3 2 Praha - Eden 19.75
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/B1 8 Praha - Eden 2:39.75
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 6 Praha - Eden 15.16
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žky 10 Praha - Eden 1.47
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 12 Praha - Eden 5.08
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky 8 Praha - Eden 09.81
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Žky 17 Praha - Eden 19.36
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky/F 7 Praha - Děkanka 09.18
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 2 Praha - Děkanka 15.51
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 2 Praha - Děkanka 30.46
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB Praha - Děkanka 15.63
17.06.2020 Veřejné závody žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Jeseniova 09.57
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Praha - Děkanka 14.93
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky/J02 16 Praha - Děkanka 1.35
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky/J02 1 Praha - Děkanka 10.12
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B04 3 Praha - Děkanka 20.06
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/J02 6 Praha - Děkanka 4.69
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky/S02 14 Praha - Děkanka 14.08
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) sedmiboj [Zky]/Žky/F 6 Praha - Děkanka 3834
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B02 6 Praha - Děkanka 2:41.15
08.06.2020 Veřejné závody žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Praha - Jeseniova 15.47
08.06.2020 Veřejné závody žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Jeseniova 09.59
08.06.2020 Veřejné závody žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) hod oštěpem 500g/Dky/F 7 Praha - Jeseniova 19.65
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha SK Jeseniova (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Praha - Jeseniova 16.70
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha SK Jeseniova (SK Jeseniova) skok daleký/Žky Praha - Jeseniova 4.94
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 2 Praha - Stromovka 09.12
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 8 Praha - Stromovka 5.08
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 8 Praha - Stromovka 09.30
21.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/FA 5 Praha - Stromovka 19.81
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Praha - Stromovka 09.16
21.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky/F Praha - Stromovka 5.16
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 1 Praha - Stromovka 09.18
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/R05 1 Praha - Stromovka 19.61
13.02.2020 2. VZ PAS žactva (USK Praha) skok daleký/Žky/S02 1 Praha - Strahov 5.24
13.02.2020 2. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B02 2 Praha - Strahov 19.59
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Praha - Strahov 09.18
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B23 1 Praha - Strahov 19.83
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 5 Praha - Stromovka 09.62
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky Praha - Stromovka 5.18