Karta atleta

Export do excelu
  • Gabriela Březná
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Fiala Martin, Válka Ivan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m 1380 923
    akt. 19.10.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.99 Třinec 19.09.2020
60 m 08.17 h Ostrava 06.03.2021
100 m 12.80 Kolín 26.09.2021
150 m 22.92 h Ostrava 03.02.2017
150 m 19.15 Frýdek-Místek 13.09.2020
200 m 25.75 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
300 m 41.43 h Praha - Stromovka 29.02.2020
300 m 41.43 Brno 08.09.2020
400 m 58.58 h Ostrava 06.03.2021
400 m 57.36 Kladno 20.06.2021
600 m 1:41.82 Bialsko-Biala 08.06.2019
800 m 2:33.85 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
800 m 2:31.57 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
1500 m 5:26.81 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
1500 m 5:21.90 Znojmo 26.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.36 Ostrava - Poruba 24.06.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 18.34 Třinec 11.05.2019
1500 m překážek 5:37.15 Třinec 18.06.2019
skok vysoký 1.30 Třinec 11.05.2019
skok o tyči 2.15 Znojmo 26.05.2019
skok o tyči 2.31 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
skok daleký 3.33 h Ostrava 11.02.2017
skok daleký 4.10 Třinec 12.05.2019
vrh koulí 3kg 06.54 Třinec 11.05.2019
hod oštěpem 500g 12.34 Třinec 12.05.2019
hod kriketovým míčkem 19.60 Ostrava - Poruba 24.06.2017
pohár rozhlasu 2157 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
pětiboj 1554 Ostrava - Poruba 24.06.2017
sedmiboj [Zky] 2819 Třinec 11.05.2019
sprintérský trojboj 2121 Ostrava 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.25 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 07.99 Třinec 19.09.2020
100 m 13.22 Šumperk 16.08.2020
150 m 19.15 Frýdek-Místek 13.09.2020
200 m 26.43 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
300 m 41.43 h Praha - Stromovka 29.02.2020
300 m 41.43 Brno 08.09.2020
400 m 59.90 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
1500 m 5:43.34 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok o tyči 2.31 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
sprintérský trojboj 2121 Ostrava 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dky/B02 2 Jablonec nad Nisou 59.90
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B02 2 Jablonec nad Nisou 26.43
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/R2 6 Třinec 07.99
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/R1 4 Třinec 41.51
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B01 3 Frýdek-Místek 08.04
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Frýdek-Místek 19.15
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žky/B01 2 Frýdek-Místek 41.61
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žky/B2 1 Brno 08.05
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žky/FA 7 Brno 08.14
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 300 m/Žky/B1 1 Brno 41.43
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 300 m/Žky/B01 4 Uherské Hradiště 42.75
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B01 2 Třinec 19.84
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B01 3 Třinec 08.28
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B01 5 Třinec 27.07
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/FB Šumperk 13.31
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/R03 3 Šumperk 13.22
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Šumperk 27.04
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/B01 1 Ostrava - Vítkovice 08.14
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B01 Ostrava - Vítkovice DQ
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Šumperk 26.63
16.06.2020 4.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/Žky 10 Poruba - Atletický areál Porubská 0:07:32
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B01 2 Opava 07.88
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 300 m/Žky/B01 1 Opava 42.37
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B01 4= Opava 19.57
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 300 m/Žky/B01 3 Opava 42.43
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B01 2 Opava 08.07
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B01 2 Opava 19.64
06.06.2020 Kontrolní závody Poruba (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žky Ostrava - Poruba 43.41
06.06.2020 Kontrolní závody Poruba (Atletika Poruba z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Ostrava - Poruba 19.59
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Atletika Poruba (Atletika Poruba) sprintérský trojboj/Ž Ostrava 2121
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Atletika Poruba (Atletika Poruba) 60 m/Ž/B01 3 Ostrava 08.29
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Atletika Poruba (Atletika Poruba) 100 m/Ž/B01 4 Ostrava 13.44
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Atletika Poruba (Atletika Poruba) 200 m/Ž/B01 2 Ostrava 27.56
10.03.2020 3.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/Žky/B 5 Poruba - Atletický areál Porubská 0:12:43
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/R1 2 Praha - Stromovka 41.43
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/F 5 Praha - Stromovka 41.86
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B01 2 Ostrava - Vítkovice 42.08
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/F 8 Ostrava - Vítkovice 08.32
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R04 2 Ostrava - Vítkovice 08.25
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) skok o tyči/Ž 12 Ostrava - Vítkovice 2.31
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B06 Ostrava - Vítkovice DQ
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) skok o tyči/Žky 6= Ostrava - Vítkovice 2.21
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B2 1 Ostrava - Vítkovice 41.79
21.01.2020 1.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/Žky/F 5 Poruba - Porubská 0:03:35
19.01.2020 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B02 1 Ostrava - Vítkovice 42.89
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky/F 6 Ostrava - Vítkovice 5:43.34