Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Škarban
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Benešová Denisa
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.22 Plzeň 09.05.2019
60 m 08.66 h Plzeň 21.12.2019
150 m 26.11 h Praha - Strahov 28.02.2015
150 m 21.47 Plzeň 28.08.2019
300 m 44.04 Domažlice 01.09.2019
600 m 2:04.82 h Praha-Strahov 27.02.2016
600 m 1:54.39 Domažlice 15.05.2019
800 m 2:14.23 h Praha - Stromovka 29.02.2020
800 m 2:14.08 Klatovy 25.06.2020
1000 m 3:00.52 Plzeň 21.06.2020
1500 m 4:44.34 h Praha - Stromovka 16.02.2020
1500 m 4:37.92 Bílina 26.09.2020
3000 m 10:27.34 Plzeň 11.07.2020
60 m překážek (0.76) 10.56 h Praha - Stromovka 17.02.2019
60 m překážek (0.76) 10.49 Plzeň 07.05.2019
60 m překážek (0.84) 09.64 h Praha - Stromovka 16.02.2020
100 m překážek (0.84) 16.17 Plzeň 20.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.59 Stříbro 13.06.2020
1500 m překážek 4:44.67 Třinec 19.09.2020
skok vysoký 1.58 h Praha - Strahov 31.01.2020
skok vysoký 1.61 Čejkovice 18.08.2020
skok o tyči 2.50 Kolín 04.10.2020
skok daleký 5.03 h Plzeň 21.12.2019
skok daleký 4.95 Nýřany 25.08.2020
vrh koulí 3kg 08.03 Plzeň 28.08.2019
vrh koulí 4kg 07.42 Plzeň 21.06.2020
hod diskem 1kg 19.64 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 500g 20.10 Kladno 29.09.2019
hod oštěpem 600g 31.40 Plzeň 26.05.2020
hod kriketovým míčkem 46.44 Plzeň 28.08.2019
pětiboj 1792 Plzeň 14.09.2017
devítiboj 3591 Plzeň 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.69 h Plzeň 26.01.2020
800 m 2:14.23 h Praha - Stromovka 29.02.2020
800 m 2:14.08 Klatovy 25.06.2020
1000 m 3:00.52 Plzeň 21.06.2020
1500 m 4:44.34 h Praha - Stromovka 16.02.2020
1500 m 4:37.92 Bílina 26.09.2020
3000 m 10:27.34 Plzeň 11.07.2020
60 m překážek (0.84) 09.64 h Praha - Stromovka 16.02.2020
100 m překážek (0.84) 16.17 Plzeň 20.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.59 Stříbro 13.06.2020
1500 m překážek 4:44.67 Třinec 19.09.2020
skok vysoký 1.58 h Praha - Strahov 31.01.2020
skok vysoký 1.61 Čejkovice 18.08.2020
skok o tyči 2.50 Kolín 04.10.2020
skok daleký 4.95 h Plzeň 26.01.2020
skok daleký 4.95 Nýřany 25.08.2020
vrh koulí 4kg 07.42 Plzeň 21.06.2020
hod diskem 1kg 19.64 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 600g 31.40 Plzeň 26.05.2020
devítiboj 3591 Plzeň 20.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žci 11 Kolín 2.50
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m překážek/Žci Kolín 4:45.45
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) skok o tyči/Žci Bílina NM
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 1500 m/Žci Bílina 4:37.92
23.09.2020 Běh osvobození Přespolní běh/Žci Plzeň-Litice 3:00.5
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 1500 m překážek/Žci 9 Třinec 4:44.67
13.09.2020 Plzeňský kardioběh (ProSportActivities) Přespolní běh/Žci/B 2 Plzeň 0:05:13
31.08.2020 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m překážek/Žci 4 Plzeň 4:52.92
29.08.2020 Běh PT kolem Boleveckých rybníků (ProSportActivities) Přespolní běh/Žci/B 1 Plzeň 0:07:12
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) 1500 m/Žci 5 Stříbro 4:59.18
25.08.2020 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2020 (AKM Viktoria Plzeň) skok daleký/Žci 4 Nýřany 4.96
18.08.2020 Atletické úterý II (Atletický klub Hodonín,z.s., AC Čejkovice) hod oštěpem 600g/Žci 5 Čejkovice 26.49
18.08.2020 Atletické úterý II (Atletický klub Hodonín,z.s., AC Čejkovice) skok vysoký/M Čejkovice 1.61
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) 3000 m/M Plzeň 10:27.34
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 600g/Žci Plzeň 29.66
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) 800 m/Žci Klatovy 2:14.08
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 3 Klatovy 16.25
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1kg/Žci 12 Plzeň 19.64
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 1 Plzeň 16.17
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/Žci 9 Plzeň 2.15
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 600g/Žci 7 Plzeň 29.49
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 1000 m/Žci/B 2 Plzeň 3:00.52
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 4kg/Žci 10 Plzeň 07.42
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žci 10 Plzeň 4.89
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Žci 4 Plzeň 1.60
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/B02 5 Plzeň 08.32
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) devítiboj/Žci 9 Plzeň 3591
14.06.2020 Běh Stříbrem – běžecký pohár mládeže (TJ Baník Stříbro) Přespolní běh/Žci/B 3 Stříbro 0:04:52
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 200 m překážek (0.76)/Žci Stříbro 30.59
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) skok o tyči/Žci 5= Stříbro 2.00
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 800 m/Žci 4 Stříbro 2:25.29
02.06.2020 Klubové závody žactva (AK Škoda Plzeň ) skok vysoký/Žci 5 Plzeň 1.55
02.06.2020 Klubové závody žactva (AK Škoda Plzeň ) skok daleký/Žci 10 Plzeň 4.41
02.06.2020 Klubové závody žactva (AK Škoda Plzeň ) 200 m překážek (0.76)/Žci Plzeň 30.67
26.05.2020 2. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK Škoda Plzeň ) hod oštěpem 600g/Žci 9 Plzeň 31.40
26.05.2020 2. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK Škoda Plzeň ) 800 m/Žci Plzeň 2:18.72
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/R1 7 Praha - Stromovka 2:14.23
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 1500 m/Žci/F Praha - Stromovka 4:44.34
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.84)/Žci/B02 1 Praha - Stromovka 09.64
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 800 m/Žci/B01 2 Praha - Strahov 2:14.35
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) skok vysoký/Žci/F 6= Praha - Strahov 1.58
26.01.2020 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.84)/Žci/B01 3 Plzeň 10.01
26.01.2020 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žci 8 Plzeň 4.95
26.01.2020 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/B02 1 Plzeň 08.69