Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Raška
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: Feilhauerová Jana
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 09.25 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
60 m 08.65 Brno 07.09.2020
150 m 22.65 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 22.10 Třinec 13.06.2019
300 m 47.89 Opava 12.05.2018
600 m 1:52.11 Brno 13.09.2017
800 m 2:32.48 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
800 m 2:27.35 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
1000 m 3:19.14 Kopřivnice 21.05.2019
1500 m 5:10.65 Brno 07.09.2020
60 m překážek (0.76) 10.32 h Ostrava 09.02.2019
60 m překážek (0.76) 10.31 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek (0.84) 10.80 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
100 m překážek (0.84) 17.25 Uherské Hradiště 30.08.2020
skok daleký 3.88 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
skok daleký 4.05 Třinec 24.04.2019
vrh koulí 3kg 06.75 Kopřivnice 23.08.2018
hod oštěpem 600g 20.69 Brno 08.09.2020
hod kriketovým míčkem 55.50 Kopřivnice 21.05.2019
pohár rozhlasu 0844 Kopřivnice 21.05.2019
hod plným míčem 2kg 07.80 Kopřivnice 19.05.2020
pětiboj 1524 Třinec 24.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.6 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 08.65 Brno 07.09.2020
800 m 2:32.48 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
800 m 2:27.35 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
1500 m 5:10.65 Brno 07.09.2020
60 m překážek (0.84) 10.80 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
100 m překážek (0.84) 17.25 Uherské Hradiště 30.08.2020
hod oštěpem 600g 20.69 Brno 08.09.2020
hod plným míčem 2kg 07.80 Kopřivnice 19.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žci 9 Frýdek-Místek 2:31.32
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B03 Frýdek-Místek DNF
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žci/R10 6 Brno 08.65
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 1500 m/Žci/FB 15 Brno 5:10.65
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod oštěpem 600g/Žci/FB 16 Brno 20.69
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.84)/Žci/R02 6 Uherské Hradiště 17.25
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 800 m/Žci/B02 4 Uherské Hradiště 2:31.63
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žci 6 Třinec 2:29.49
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B03 6 Třinec 08.70
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci Ostrava - Vítkovice 2:27.35
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/B03 2 Ostrava - Vítkovice 08.66
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 3 Opava 18.63
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 300 m/Žci/B03 Opava DNS
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 800 m/Žci 9 Opava 2:36.51
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Žci/B03 2 Opava 19.60
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) hod plným míčem 2kg/Žci 3= Kopřivnice 07.80
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) skok z místa/Žci 4 Kopřivnice 2.18
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 50 m/Žci Kopřivnice 07.6
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Ostrava - Vítkovice DNS
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R02 4 Ostrava - Vítkovice 10.80
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žci/B02 3 Ostrava - Vítkovice 2:32.48
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/R4 3 Ostrava - Vítkovice 10.80
26.01.2020 Okresní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.84)/Žci Opava 11.06