Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Sadil
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Brejchová Nikola
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.05 h Český Brod 23.11.2019
60 m 07.49 Čekákovice 03.06.2021
100 m 12.05 Stará Boleslav 21.05.2021
150 m 19.69 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 17.93 Čekákovice 03.06.2021
200 m 24.94 Stará Boleslav 28.05.2021
300 m 47.60 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
300 m 39.85 Stará Boleslav 21.05.2021
800 m 2:32.91 Zlín 31.05.2019
60 m překážek (0.76) 09.42 Jablonec nad Nisou 26.06.2019
60 m překážek (0.76) 09.28 h Český Brod 23.11.2019
60 m překážek (0.84) 09.40 h Praha - Strahov 12.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.22 Čekákovice 03.06.2021
200 m překážek (0.76) 31.90 Nové Město nad Metují 26.09.2020
skok vysoký 1.50 h Nehvizdy 21.02.2020
skok vysoký 1.50 Čelákovice 02.06.2021
skok daleký 5.13 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok daleký 5.88 Nehvizdy 26.05.2021
vrh koulí 3kg 10.83 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
vrh koulí 4kg 10.00 Nehvizdy 26.05.2021
hod oštěpem 500g 37.35 Stará Boleslav 04.09.2019
hod oštěpem 600g 41.41 Stará Boleslav 28.05.2021
pohár rozhlasu 0625 Stará Boleslav 15.05.2019
hod kriketovým míčkem 62.58 Stará Boleslav 17.05.2019
pětiboj 2349 Zlín 31.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.14 h Praha - Strahov 26.01.2020
60 m 07.75 Brno 07.09.2020
150 m 19.69 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 19.33 Kolín 05.06.2020
60 m překážek (0.84) 09.40 h Praha - Strahov 12.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.46 Třinec 19.09.2020
200 m překážek (0.76) 31.90 Nové Město nad Metují 26.09.2020
skok vysoký 1.50 h Nehvizdy 21.02.2020
skok vysoký 1.46 Čelákovice 31.08.2020
skok daleký 5.13 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok daleký 5.62 Čelákovice 01.06.2020
vrh koulí 4kg 08.60 Čelákovice 16.05.2020
hod oštěpem 600g 40.41 Čelákovice 16.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 6 Nové Město nad Metují 15.29
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Žci/F 11 Nové Město nad Metují 5.09
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 200 m překážek (0.76)/Žci/B04 4 Nové Město nad Metují 31.90
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Žci/R2 5 Třinec 14.46
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 11 Beroun 32.98
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 2 Beroun 14.88
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 2 Beroun 29.01
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žci/R6 5 Brno 07.79
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žci/FC 6 Brno 07.75
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 100 m překážek (0.84)/Žci/R4 2 Brno 14.58
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 100 m překážek (0.84)/Žci/FC Brno 14.75
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žci/KC 5 Brno 5.27
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žci/FB 5 Brno 5.02
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod oštěpem 600g/Žci/FB 4 Brno 40.14
31.08.2020 Škola volá (AK Sokol Nehvizdy) hod oštěpem 600g/Žci 6 Čelákovice 33.88
31.08.2020 Škola volá (AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žci 9 Čelákovice 1.46
31.08.2020 Škola volá (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žci 7 Čelákovice 5.25
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Žci 4 Čáslav 4.92
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 1 Čáslav 15.07
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žci Vlašim 5.12
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 600g/Žci 4 Vlašim 37.09
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 2 Vlašim 14.86
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Žci/R01 Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci Kolín NM
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci Kolín 5.37
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Žci Kolín 15.25
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B03 1 Kolín 19.33
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žci Čelákovice 5.62
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) hod oštěpem 600g/Žci Čelákovice 34.74
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žci/B01 2 Čelákovice 07.95
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 2 Čelákovice 15.01
16.05.2020 Kontrolní vrhy - UZAVŘENÉ (AK Sokol Nehvizdy) vrh koulí 4kg/Žci 7 Čelákovice 08.60
16.05.2020 Kontrolní vrhy - UZAVŘENÉ (AK Sokol Nehvizdy) hod oštěpem 600g/Žci Čelákovice 40.41
21.02.2020 Nehvizdská laťka 2020 - uzavřené (školy) (AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žci 12 Nehvizdy 1.50
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.84)/Žci/B01 MS Praha - Strahov 09.41
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žci MS Praha - Strahov 5.13
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci/R01 MS Praha - Strahov 08.14
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci/F 7 Praha - Strahov 5.09
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.84)/Žci/B02 1 Praha - Strahov 09.40
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B14 1 Praha - Strahov 19.69