Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpán Resl
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Brejchová Nikola
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 11.10 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 10.61 Čelákovice 01.06.2020
100 m 18.53 Stará Boleslav 12.09.2018
150 m 26.90 Stará Boleslav 17.05.2019
300 m 58.50 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 52.35 Beroun 12.09.2020
600 m 2:28.82 Čáslav 22.06.2018
800 m 3:21.57 Vlašim 10.06.2018
skok daleký 2.67 h Český Brod 14.12.2019
skok daleký 3.58 Čelákovice 31.08.2020
vrh koulí 3kg 06.38 Stará Boleslav 11.09.2019
vrh koulí 4kg 05.52 h Praha - Strahov 12.01.2020
vrh koulí 4kg 06.88 Čelákovice 31.08.2020
hod diskem 1kg 13.92 Beroun 12.09.2020
hod kriketovým míčkem 29.24 Vlašim 10.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 11.10 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 10.61 Čelákovice 01.06.2020
300 m 58.50 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 52.35 Beroun 12.09.2020
skok daleký 3.58 Čelákovice 31.08.2020
vrh koulí 4kg 05.52 h Praha - Strahov 12.01.2020
vrh koulí 4kg 06.88 Čelákovice 31.08.2020
hod diskem 1kg 13.92 Beroun 12.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 12 Beroun 06.70
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 1kg/Žci 16 Beroun 13.92
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žci/B04 4 Beroun 52.35
31.08.2020 Škola volá (AK Sokol Nehvizdy) vrh koulí 4kg/Žci 6 Čelákovice 06.88
31.08.2020 Škola volá (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žci 17 Čelákovice 3.58
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci 13 Kladno 06.07
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B03 5 Kladno 56.48
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 4kg/Žci 12 Vlašim 05.80
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žci/B02 3 Vlašim 57.23
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B04 Kolín NM
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci 12 Kolín 05.81
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B01 6 Kolín 57.02
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žci 8 Čelákovice 3.55
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) vrh koulí 4kg/Žci Čelákovice 06.17
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žci/B02 4 Čelákovice 10.61
16.05.2020 Kontrolní vrhy - UZAVŘENÉ (AK Sokol Nehvizdy) vrh koulí 4kg/Žci 9 Čelákovice 06.28
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žci/R08 MS Praha - Stromovka 11.10
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 300 m/Žci/B04 MS Praha - Stromovka 58.99
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci/F 24 Praha - Strahov 05.52
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B05 3 Praha - Strahov 58.50