Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Hrubý
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér: Pšenička Tomáš
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.94 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 08.65 Beroun 12.09.2020
150 m 21.76 h Praha - Strahov 13.02.2020
150 m 20.91 Stará Boleslav 23.09.2020
200 m 30.3 Líbeznice 04.10.2020
skok daleký 3.78 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok daleký 4.23 Stará Boleslav 02.09.2020
vrh koulí 3kg 06.76 h Praha - Strahov 26.01.2019
vrh koulí 3kg 09.52 Kutná Hora 21.09.2019
vrh koulí 4kg 08.94 h Praha - Stromovka 16.02.2020
vrh koulí 4kg 09.79 Čelákovice 31.08.2020
vrh koulí 7,26kg 05.18 Roztoky 15.09.2019
hod oštěpem 500g 32.47 Roztoky 06.09.2019
hod oštěpem 600g 38.49 Kladno 28.08.2020
hod oštěpem 800g 20.65 Roztoky 15.09.2019
hod kriketovým míčkem 44.24 Kladno 21.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.94 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 08.65 Beroun 12.09.2020
150 m 21.76 h Praha - Strahov 13.02.2020
150 m 20.91 Stará Boleslav 23.09.2020
200 m 30.3 Líbeznice 04.10.2020
skok daleký 4.23 Stará Boleslav 02.09.2020
vrh koulí 4kg 08.94 h Praha - Stromovka 16.02.2020
vrh koulí 4kg 09.79 Čelákovice 31.08.2020
vrh koulí 7,26kg 05.17 Roztoky u Prahy 31.05.2020
hod oštěpem 600g 38.49 Kladno 28.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Duhové atletické závody (Atletika Líbeznice, z.s.) 60 m/Žci/B2 3 Líbeznice 08.6
04.10.2020 Duhové atletické závody (Atletika Líbeznice, z.s.) 200 m/Žci 6 Líbeznice 30.3
04.10.2020 Duhové atletické závody (Atletika Líbeznice, z.s.) skok daleký/Žci 6 Líbeznice 4.06
04.10.2020 Duhové atletické závody (Atletika Líbeznice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Líbeznice 09.47
23.09.2020 4. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) vrh koulí 4kg/Žci Stará Boleslav 09.74
23.09.2020 4. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Žci Stará Boleslav 35.09
23.09.2020 4. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žci Stará Boleslav 20.91
23.09.2020 4. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žci Stará Boleslav 08.66
16.09.2020 3. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Žci Stará Boleslav 35.61
16.09.2020 3. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žci Stará Boleslav 21.06
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Beroun 38.11
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 9 Beroun 09.60
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R01 6 Beroun 08.65
02.09.2020 1. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) skok daleký/Žci 7 Stará Boleslav 4.23
02.09.2020 1. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žci 7 Stará Boleslav 21.40
02.09.2020 1. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žci 6 Stará Boleslav 08.95
31.08.2020 Škola volá (AK Sokol Nehvizdy) hod oštěpem 600g/Žci 5 Čelákovice 35.80
31.08.2020 Škola volá (AK Sokol Nehvizdy) vrh koulí 4kg/Žci 4 Čelákovice 09.79
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci 7 Kladno 09.55
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Žci 4 Kladno 38.49
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B06 2 Kladno 21.27
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci Kolín 38.00
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci 7 Kolín 08.88
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R03 7 Kladno 08.95
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci 10 Kladno 09.18
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Žci 9 Kladno 30.81
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R05 5 Beroun 08.88
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 11 Beroun 09.11
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Beroun 37.30
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) vrh koulí 4kg/Žci MS Děčín 09.00
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) hod oštěpem 600g/Žci MS Děčín 31.11
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 60 m/Žci/R03 MS Děčín 08.85
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R05 Kolín NM
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žci/R05 5 Slaný 08.89
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod oštěpem 600g/Žci Slaný 35.28
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) vrh koulí 4kg/Žci 11 Slaný 09.21
31.05.2020 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) vrh koulí 7,26kg/M 10 Roztoky u Prahy 05.17
31.05.2020 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) hod oštěpem 800g/M Roztoky u Prahy NM
31.05.2020 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žci 5 Roztoky u Prahy 08.88
31.05.2020 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) hod oštěpem 600g/Žci Roztoky u Prahy 33.00
31.05.2020 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) vrh koulí 4kg/Žci Roztoky u Prahy 08.86
23.05.2020 Atletika pod Blaníkem 1 (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 4kg/Žci 4 Vlašim 08.80
23.05.2020 Atletika pod Blaníkem 1 (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 600g/Žci/F Vlašim 30.43
16.05.2020 Kontrolní vrhy - UZAVŘENÉ (AK Sokol Nehvizdy) vrh koulí 4kg/Žci 6 Čelákovice 08.81
16.05.2020 Kontrolní vrhy - UZAVŘENÉ (AK Sokol Nehvizdy) hod oštěpem 600g/Žci 4 Čelákovice 35.54
13.05.2020 2. veřejné závody (oštěp a disk - omezená účast) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci 4 Kolín 29.63
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) vrh koulí 4kg/Žci/F MS Praha - Stromovka 08.94
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žci/R07 MS Praha - Stromovka 09.08
13.02.2020 2. VZ PAS žactva (USK Praha) vrh koulí 4kg/Žci 7 Praha - Strahov 08.90
13.02.2020 2. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žci/B07 3 Praha - Strahov 21.76
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 10 Ostrava - Vítkovice 08.27
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/R01 4 Ostrava - Vítkovice 09.04
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m/Žci/B07 6 Praha - Strahov 08.94
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žci/B08 3 Praha - Strahov 22.23
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 4kg/Žci MS Praha - Strahov 08.04
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci/R02 MS Praha - Strahov 09.17
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci/F 16 Praha - Strahov 08.19
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R08 5 Praha - Strahov 09.05
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B08 4 Praha - Strahov 21.90
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B6 4 Praha - Stromovka 21.84
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B7 4 Praha - Stromovka 09.14