Karta atleta

Export do excelu
  • Hrubý Adam
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér Tomáš Pšenička
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.72 Nymburk 07.10.2018
60 m 08.94 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 21.76 h Praha - Strahov 13.02.2020
hod oštěpem 500g 32.47 Roztoky 06.09.2019
hod oštěpem 800g 20.65 Roztoky 15.09.2019
hod kriketovým míčkem 44.24 Kladno 21.06.2018
vrh koulí 3kg 09.52 Kutná Hora 21.09.2019
vrh koulí 3kg 06.76 h Praha - Strahov 26.01.2019
vrh koulí 4kg 08.94 h Praha - Stromovka 16.02.2020
vrh koulí 7,26kg 05.18 Roztoky 15.09.2019
skok daleký 4.02 Stará Boleslav 02.06.2019
skok daleký 3.78 h Praha - Strahov 11.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.94 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 21.76 h Praha - Strahov 13.02.2020
vrh koulí 4kg 08.94 h Praha - Stromovka 16.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) koule 4kg/Žci/F MS Praha - Stromovka 08.94
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žci/R07 MS Praha - Stromovka 09.08
13.02.2020 2. VZ PAS žactva (USK Praha) koule 4kg/Žci 7 Praha - Strahov 08.90
13.02.2020 2. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žci/B07 3 Praha - Strahov 21.76
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) koule 4kg/Žci 10 Ostrava - Vítkovice 08.27
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/R01 4 Ostrava - Vítkovice 09.04
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m/Žci/B07 6 Praha - Strahov 08.94
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žci/B08 3 Praha - Strahov 22.23
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) koule 4kg/Žci MS Praha - Strahov 08.04
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci/R02 MS Praha - Strahov 09.17
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Žci/F 16 Praha - Strahov 08.19
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R08 5 Praha - Strahov 09.05
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B08 4 Praha - Strahov 21.90
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B6 4 Praha - Stromovka 21.84
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B7 4 Praha - Stromovka 09.14