Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Vaněk
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Bednář David
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.03 h Opava 15.02.2018
60 m 08.53 h Opava 23.01.2020
60 m 08.02 Opava 01.06.2020
100 m 12.61 Opava 15.08.2020
150 m 22.50 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
150 m 18.91 Třinec 25.08.2020
200 m 25.60 Opava 15.08.2020
300 m 41.99 Opava 04.08.2020
800 m 2:59.07 Opava 24.04.2019
60 m překážek (0.76) 11.39 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m překážek (0.76) 10.62 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek (0.84) 09.96 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.64 Třinec 25.08.2020
200 m překážek (0.76) 28.04 Třinec 20.09.2020
skok daleký 4.27 h Opava 15.02.2018
skok daleký 4.91 Opava 23.06.2020
hod kriketovým míčkem 41.70 Opava 26.04.2018
pohár rozhlasu 0244 Opava - Tyršův stadion 16.05.2018
pětiboj 1269 Opava 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 h Opava 23.01.2020
60 m 08.02 Opava 01.06.2020
100 m 12.61 Opava 15.08.2020
150 m 18.91 Třinec 25.08.2020
200 m 25.60 Opava 15.08.2020
300 m 41.99 Opava 04.08.2020
60 m překážek (0.84) 09.96 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.64 Třinec 25.08.2020
200 m překážek (0.76) 28.04 Třinec 20.09.2020
skok daleký 4.91 Opava 23.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 3 Břeclav 28.52
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m překážek (0.76)/Žci/R1 4 Třinec 28.04
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 4 Frýdek-Místek 29.01
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 4 Frýdek-Místek 15.74
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Žci 5 Třinec 15.64
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 2 Třinec 28.91
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/B01 4 Třinec 18.91
15.08.2020 70.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 100 m/M/B02 3 Opava 12.61
15.08.2020 70.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B02 1 Opava 25.60
04.08.2020 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 300 m/M/B01 7 Opava 41.99
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci Ostrava - Vítkovice 29.50
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 6 Ostrava - Vítkovice 15.95
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B01 5 Ostrava - Vítkovice 19.01
23.06.2020 3.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/M 8 Opava 4.91
23.06.2020 3.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B02 6 Opava 25.85
16.06.2020 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 100 m/M 5 Opava 12.73
16.06.2020 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M/B02 5 Opava 08.04
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 3 Opava 30.10
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 6 Opava 16.54
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 6 Opava 15.55
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 4 Opava 30.47
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 150 m/Žci/B02 3 Opava 19.15
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Opava III (Sokol Opava) 60 m/M 4 Opava 08.02
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Opava III (Sokol Opava) 100 m/M/B01 6 Opava 13.01
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Opava III (Sokol Opava) 100 m/M/B02 4 Opava 13.40
26.05.2020 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Žci Opava DNF
26.05.2020 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M/B02 3 Opava 08.23
19.05.2020 Okresní přebor pětiboj (TJ Sokol Opava) 150 m/M 8 Opava 19.58
19.05.2020 Okresní přebor pětiboj (TJ Sokol Opava) 60 m/M Opava 08.04
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R02 5 Ostrava - Vítkovice 10.08
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/R3 2 Ostrava - Vítkovice 09.96
26.01.2020 Okresní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.84)/Žci Opava 10.14
23.01.2020 Kontrolní závody SPS (uzavřené) (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B06 1 Opava 08.53
23.01.2020 Kontrolní závody SPS (uzavřené) (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.84)/Žci/B05 1 Opava 10.56