Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Koverdynský
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Cikhart Jiří
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.90 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m 08.70 Praha - Podvinný mlýn 01.09.2020
100 m 15.11 Praha - Děkanka 15.09.2020
150 m 21.08 h Praha - Strahov 13.02.2020
150 m 21.33 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m 47.30 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 45.80 Praha - Děkanka 03.10.2020
800 m 3:08.78 h Praha-Strahov 01.03.2018
800 m 3:04.10 Praha - Děkanka 31.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.42 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m překážek (0.76) 12.22 Praha - Děkanka 30.05.2019
skok vysoký 1.38 Praha - Vokovice 18.06.2019
skok daleký 4.21 h Praha - Strahov 27.02.2019
skok daleký 4.43 Praha - Děkanka 08.09.2020
vrh koulí 3kg 05.56 Praha - Juliska 13.05.2019
vrh koulí 4kg 05.42 Praha - Děkanka 11.06.2020
hod kriketovým míčkem 45.00 Praha - Děkanka 25.04.2018
pětiboj 1039 Praha - Děkanka 25.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.96 h Praha - Juliska 06.02.2020
60 m 08.70 Praha - Podvinný mlýn 01.09.2020
100 m 15.11 Praha - Děkanka 15.09.2020
150 m 21.08 h Praha - Strahov 13.02.2020
150 m 21.33 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m 47.30 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 45.80 Praha - Děkanka 03.10.2020
skok vysoký 1.35 Praha - Děkanka 11.06.2020
skok daleký 4.43 Praha - Děkanka 08.09.2020
vrh koulí 4kg 05.42 Praha - Děkanka 11.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Kluci - Holky 2020 (Spartak Praha 4) skok daleký/Žci 6 Praha - Děkanka 4.17
03.10.2020 Kluci - Holky 2020 (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B01 2 Praha - Děkanka 45.80
15.09.2020 Interní závody Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) 60 m/M/B2 6 Praha - Děkanka 09.41
15.09.2020 Interní závody Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) 100 m/M/B2 5 Praha - Děkanka 15.11
08.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) skok daleký/Žci 8 Praha - Děkanka 4.43
08.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B02 4 Praha - Děkanka 47.08
01.09.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B02 4 Praha - Podvinný mlýn 08.70
01.09.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B03 5 Praha - Podvinný mlýn 21.36
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/K05 4 Praha - Děkanka 09.20
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B06 2 Praha - Děkanka 21.33
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) sprintérský trojboj/M Praha - Děkanka DNF
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 60 m/M/B05 5 Praha - Děkanka 09.08
11.06.2020 Klubové závody žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žci 4 Praha - Děkanka 1.35
11.06.2020 Klubové závody žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Žci 9 Praha - Děkanka 05.42
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B02 3 Praha - Děkanka 08.90
13.02.2020 2. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žci/B14 4 Praha - Strahov 21.08
06.02.2020 Veřejné závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žci/R09 2 Praha - Juliska 08.96
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B10 2 Praha - Stromovka 47.30