Karta atleta

Export do excelu
  • Šimon Bartoň
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: Feilhauerová Jana
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.2 Kopřivnice 30.09.2019
60 m 08.32 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m 08.05 Třinec 28.06.2020
150 m 21.48 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
150 m 22.3 Kopřovnice 01.06.2020
300 m 53.35 h Ostrava 21.01.2018
800 m 2:57.33 Třinec 12.05.2019
1000 m 3:38.14 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
1000 m 3:25.08 Liberec 11.07.2020
60 m překážek (0.76) 11.16 Opava 23.05.2019
60 m překážek (0.84) 16.68 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
100 m překážek (0.84) 16.84 Liberec 10.07.2020
skok vysoký 1.57 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok vysoký 1.64 Brno 08.09.2020
skok o tyči 2.74 Uherské Hradiště 30.08.2020
skok daleký 4.27 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 4.90 Třinec 28.06.2020
vrh koulí 2kg 14.47 Frýdek-Místek 01.05.2019
vrh koulí 3kg 13.60 Hranice 22.09.2019
vrh koulí 3kg 13.82 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
vrh koulí 4kg 13.19 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
vrh koulí 4kg 13.44 Třinec 28.06.2020
hod diskem 1kg 39.79 Frýdek-Místek 23.09.2020
hod kladivem 4kg 29.17 Frýdek-Místek 23.09.2020
hod oštěpem 500g 38.16 Frýdek-Místek 25.09.2019
hod oštěpem 600g 38.61 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
hod kriketovým míčkem 51.36 Třinec 24.04.2019
hod plným míčem 2kg 13.63 Kopřivnice 19.05.2020
pětiboj 1498 Třinec 24.04.2019
sedmiboj hala [Zci] 2029 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
devítiboj 3634 Liberec 11.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.4 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 08.32 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m 08.05 Třinec 28.06.2020
150 m 22.3 Kopřovnice 01.06.2020
1000 m 3:38.14 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
1000 m 3:25.08 Liberec 11.07.2020
60 m překážek (0.84) 16.68 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
100 m překážek (0.84) 16.84 Liberec 10.07.2020
skok vysoký 1.57 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok vysoký 1.64 Brno 08.09.2020
skok o tyči 2.74 Uherské Hradiště 30.08.2020
skok daleký 4.27 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 4.90 Třinec 28.06.2020
vrh koulí 4kg 13.19 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
vrh koulí 4kg 13.44 Třinec 28.06.2020
hod diskem 1kg 39.79 Frýdek-Místek 23.09.2020
hod kladivem 4kg 29.17 Frýdek-Místek 23.09.2020
hod oštěpem 600g 38.61 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
hod plným míčem 2kg 13.63 Kopřivnice 19.05.2020
sedmiboj hala [Zci] 2029 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
devítiboj 3634 Liberec 11.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 1kg/Žci Frýdek-Místek 39.79
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Frýdek-Místek 36.56
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Frýdek-Místek 12.30
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kladivem 4kg/Žci 5 Frýdek-Místek 29.17
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Žci 15 Třinec 37.80
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Žci Třinec NM
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 1kg/Žci 9 Frýdek-Místek 32.73
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Frýdek-Místek 13.14
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žci 6 Frýdek-Místek 1.57
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žci/R7 4 Brno 08.08
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žci/FD 8 Brno 08.14
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok vysoký/Žci/FB Brno 1.64
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) vrh koulí 4kg/Žci/FB Brno 12.05
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod oštěpem 600g/Žci/FB 10 Brno 33.65
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod diskem 1kg/Žci 12 Uherské Hradiště 30.25
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok o tyči/Žci 6= Uherské Hradiště 2.74
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) vrh koulí 4kg/Žci 6 Uherské Hradiště 11.82
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci 5= Třinec 1.61
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Žci 7 Třinec 32.46
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Žci 5 Třinec 12.73
24.08.2020 Vrhačský pohár (SSK Vítkovice, z.s.) hod diskem 1kg/Žci Ostrava - Vítkovice 32.10
24.08.2020 Vrhačský pohár (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Ostrava - Vítkovice 12.02
24.08.2020 Vrhačský pohár (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Ostrava - Vítkovice 36.89
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 1000 m/Žci 9 Liberec 3:25.08
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) hod diskem 1kg/Žci 8 Liberec 23.84
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 5 Liberec 38.27
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Liberec 13.07
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Žci 9 Liberec 4.81
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok o tyči/Žci Liberec NM
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok vysoký/Žci 5 Liberec 1.50
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 3 Liberec 16.84
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) devítiboj/Žci 7 Liberec 3634
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žci/B02 4 Liberec 08.15
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Ostrava - Vítkovice 38.61
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Ostrava - Vítkovice 12.95
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) hod diskem 1kg/Žci 6 Ostrava - Vítkovice 27.05
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) devítiboj/Žci Třinec DNF
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 1000 m/Žci 11 Třinec 3:34.61
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Žci Třinec 39.39
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 600g/Žci 5 Třinec 34.85
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Žci Třinec 13.44
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žci 10 Třinec 4.90
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Žci Třinec DNS
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci 5 Třinec 1.58
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Žci/B03 4 Třinec 17.37
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B02 2 Třinec 08.05
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 4kg/Žci/F 4 Třinec 27.87
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Žci/F 5 Třinec 12.47
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Žci/F 6 Třinec 32.02
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 600g/Žci/F 4 Třinec 35.70
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) vrh koulí 4kg/Žci Opava 13.32
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) hod diskem 1kg/Žci 4 Opava 35.62
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B03 3 Opava 08.18
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 600g/Žci 4 Opava 34.64
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) vrh koulí 4kg/Žci 4 Opava 12.31
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) hod diskem 1kg/Žci 5 Opava 34.51
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kopřivnice (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 150 m/Žci Kopřovnice 22.3
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kopřivnice (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žci/B01 2 Kopřovnice 08.5
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žci Frýdek-Místek NM
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žci/B01 6 Frýdek-Místek 08.44
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 12.25
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod kladivem 4kg/Žci 4 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 25.20
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod diskem 1kg/Žci Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 32.82
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 31.75
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 50 m/Žci Kopřivnice 07.4
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) hod plným míčem 2kg/Žci Kopřivnice 13.63
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) skok z místa/Žci Kopřivnice 2.49
18.05.2020 Zahajovací závody oddílu - žactva - muži, ženy (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Žci Třinec 32.23
18.05.2020 Zahajovací závody oddílu - žactva - muži, ženy (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Žci Třinec 12.45
18.05.2020 Zahajovací závody oddílu - žactva - muži, ženy (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 600g/Žci 4 Třinec 29.70
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 14 Praha - Stromovka 11.97
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Ostrava - Vítkovice 12.66
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R04 5 Ostrava - Vítkovice 08.37
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Žci Ostrava - Vítkovice 13.19
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci 17 Ostrava - Vítkovice 1.49
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Žci Ostrava - Vítkovice 11.93
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci 15 Ostrava - Vítkovice 4.27
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/B03 1 Ostrava - Vítkovice 08.32
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci 6 Ostrava - Vítkovice 1.47
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) sedmiboj hala [Zci]/Žci 14 Ostrava - Vítkovice 2029
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok o tyči/Žci Ostrava - Vítkovice NM
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/B02 6 Ostrava - Vítkovice 16.68
19.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 1000 m/Žci/B02 6 Ostrava - Vítkovice 3:38.14
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žci Ostrava - Vítkovice 1.57
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Ostrava - Vítkovice 12.38