Karta atleta

Export do excelu
  • Roman Kubelka
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Krupka Tomáš
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.94 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 07.96 Praha - Eden 16.06.2020
150 m 19.56 h Praha - Strahov 13.02.2020
150 m 19.64 Praha - Eden 05.06.2020
300 m 46.34 h Praha - Stromovka 16.01.2019
800 m 2:37.99 Zlín 31.05.2019
1000 m 3:38.26 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
1000 m 3:39.75 Praha - Děkanka 14.06.2020
60 m překážek (0.76) 09.74 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
60 m překážek (0.76) 09.66 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m překážek (0.84) 09.15 h Praha - Stromovka 29.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.25 Bílina 26.09.2020
skok vysoký 1.45 h Praha - Stromovka 08.01.2020
skok vysoký 1.38 Praha - Děkanka 14.06.2020
skok o tyči 2.80 Kolín 04.10.2020
skok daleký 5.46 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok daleký 5.44 Praha - Děkanka 20.06.2020
vrh koulí 3kg 08.12 Praha - Kotlářka 17.06.2019
vrh koulí 4kg 07.96 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 4kg 09.25 Praha - Kotlářka 07.09.2020
hod diskem 1kg 23.17 Praha - Děkanka 13.06.2020
hod oštěpem 600g 36.33 Kolín 04.10.2020
hod kriketovým míčkem 48.69 Praha - Eden 26.04.2019
pětiboj 2058 Zlín 31.05.2019
sedmiboj hala [Zci] 2524 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
devítiboj 3516 Praha - Děkanka 13.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.94 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 07.96 Praha - Eden 16.06.2020
150 m 19.56 h Praha - Strahov 13.02.2020
150 m 19.64 Praha - Eden 05.06.2020
1000 m 3:38.26 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
1000 m 3:39.75 Praha - Děkanka 14.06.2020
60 m překážek (0.84) 09.15 h Praha - Stromovka 29.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.25 Bílina 26.09.2020
skok vysoký 1.45 h Praha - Stromovka 08.01.2020
skok vysoký 1.38 Praha - Děkanka 14.06.2020
skok o tyči 2.80 Kolín 04.10.2020
skok daleký 5.46 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok daleký 5.44 Praha - Děkanka 20.06.2020
vrh koulí 4kg 07.96 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 4kg 09.25 Praha - Kotlářka 07.09.2020
hod diskem 1kg 23.17 Praha - Děkanka 13.06.2020
hod oštěpem 600g 36.33 Kolín 04.10.2020
sedmiboj hala [Zci] 2524 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
devítiboj 3516 Praha - Děkanka 13.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci 10 Kolín 36.33
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žci 5 Kolín 2.80
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 5 Kolín 15.21
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 2 Bílina 15.25
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) skok daleký/Žci 17 Bílina 4.73
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) skok o tyči/Žci Bílina 2.42
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žci 5 Praha - Eden 5.36
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Žci 9 Praha - Eden 34.63
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 4 Praha - Eden 15.50
07.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Žci Praha - Kotlářka 5.35
07.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 8 Praha - Kotlářka 09.25
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 3 Praha - Juliska 16.07
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žci 6= Praha - Juliska 1.38
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/FA 6 Praha - Děkanka 15.76
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) skok daleký/Žci/F Praha - Děkanka NM
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) skok daleký/Žci/K 3 Praha - Děkanka 5.44
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/R05 1 Praha - Děkanka 15.69
16.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší a mladší žactvo (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Žci Praha - Eden 33.32
16.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší a mladší žactvo (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B02 2 Praha - Eden 07.96
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žci 13 Praha - Děkanka 23.17
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Žci 8 Praha - Děkanka 28.33
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) skok o tyči/Žci 9 Praha - Děkanka 2.40
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/B04 1 Praha - Děkanka 15.45
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B01 3 Praha - Děkanka 08.11
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žci Praha - Děkanka 5.27
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Žci 7 Praha - Děkanka 09.16
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žci 9 Praha - Děkanka 1.38
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 1000 m/Žci 15 Praha - Děkanka 3:39.75
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) devítiboj/Žci/F 8 Praha - Děkanka 3516
05.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B01 4 Praha - Eden 08.08
05.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 5 Praha - Eden 19.64
05.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Žci Praha - Eden 2.20
22.05.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B01 5 Praha - Eden 08.24
22.05.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žci Praha - Eden 5.38
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R2 5 Praha - Stromovka 09.15
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/FA 5 Praha - Stromovka 09.26
21.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci/F 5 Praha - Stromovka 5.39
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R04 1 Praha - Stromovka 09.36
13.02.2020 2. VZ PAS žactva (USK Praha) skok daleký/Žci 7 Praha - Strahov 5.46
13.02.2020 2. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žci/B11 1 Praha - Strahov 19.56
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B02 2 Praha - Strahov 09.38
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m/Žci/B04 3 Praha - Strahov 07.94
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 6 Praha - Stromovka 09.56
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci Praha - Stromovka 5.40
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [Zci]/Žci/F 21 Jablonec nad Nisou 2524
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Žci/FA Jablonec nad Nisou NM
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/B03 4 Jablonec nad Nisou 08.26
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žci/FB 4 Jablonec nad Nisou 5.27
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/FB 10 Jablonec nad Nisou 07.96
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Žci/B02 10 Jablonec nad Nisou 3:38.26
11.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žci/FB 10= Jablonec nad Nisou 1.36
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B03 1 Jablonec nad Nisou 09.65
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žci 9 Praha - Stromovka 1.45
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 2 Praha - Stromovka 08.34