Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Loupal
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.79 Třebíč 04.06.2020
60 m 08.04 h Praha - Strahov 26.01.2020
60 m 07.54 Pacov 06.09.2020
100 m 11.96 Vyškov 04.07.2020
150 m 19.78 h Praha - Strahov 26.01.2020
150 m 17.89 Pacov 06.09.2020
300 m 37.68 Třinec 19.09.2020
400 m 53.97 Břeclav 19.07.2020
800 m 2:38.86 Třebíč 21.09.2019
60 m překážek (0.76) 12.68 Třebíč 21.09.2019
skok vysoký 1.30 Humpolec 15.09.2019
skok vysoký 1.42 h Třebíč 19.12.2019
skok daleký 4.50 Třebíč 01.06.2020
vrh koulí 3kg 06.89 Humpolec 15.09.2019
hod oštěpem 500g 18.73 Humpolec 15.09.2019
hod oštěpem 600g 24.19 Třebíč 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 36.37 Třebíč 21.09.2019
pětiboj 1270 Třebíč 21.09.2019
čtyřboj 0645 Třebíč 24.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.79 Třebíč 04.06.2020
60 m 08.04 h Praha - Strahov 26.01.2020
60 m 07.54 Pacov 06.09.2020
100 m 11.96 Vyškov 04.07.2020
150 m 19.78 h Praha - Strahov 26.01.2020
150 m 17.89 Pacov 06.09.2020
300 m 37.68 Třinec 19.09.2020
400 m 53.97 Břeclav 19.07.2020
skok vysoký 1.30 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok daleký 4.50 Třebíč 01.06.2020
hod oštěpem 600g 24.19 Třebíč 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 300 m/Žci/B01 3 Nové Město nad Metují 38.47
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žci/FA Nové Město nad Metují 07.81
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žci/R03 2 Nové Město nad Metují 07.67
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žci/B01 6 Nové Město nad Metují 19.02
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/R2 Třinec DNS
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žci/R3 4 Třinec 37.68
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žci/F Pacov 07.54
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žci/R01 1 Pacov 07.54
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žci/B01 2 Pacov 17.89
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m/Žci Pacov 37.88
30.08.2020 Finále KPD juniorů, dorostu, žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žci/B01 1 Jihlava 07.68
30.08.2020 Finále KPD juniorů, dorostu, žactva (Atletika Jihlava) 300 m/Žci Jihlava 38.29
26.08.2020 Atletická středa (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci Třebíč 07.89
26.08.2020 Atletická středa (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žci Třebíč 17.94
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/R01 5 Znojmo 12.03
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/M/B02 1 Znojmo 54.89
16.08.2020 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci Třebíč 07.59
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/FB 6 Břeclav 12.09
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R03 4 Břeclav 12.09
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/M/B02 2 Břeclav 53.97
15.07.2020 Atletická středa (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci Třebíč 07.72
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R01 5 Vyškov 12.00
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/FB 5 Vyškov 11.96
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B03 1 Vyškov 56.15
27.06.2020 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m/Žci/B01 2 Pacov 38.52
27.06.2020 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žci/B01 1 Pacov 07.69
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žci Jihlava 07.77
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) 150 m/Žci/B01 2 Jihlava 18.57
04.06.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) sprintérský trojboj/Žci Třebíč 1769
04.06.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci/B01 2 Třebíč 07.88
04.06.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 50 m/Žci/B01 2 Třebíč 06.79
04.06.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Žci/B01 1 Třebíč 12.40
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Třebíč (TJ Spartak Třebíč, spolek) trojboj/Žci Třebíč 1118
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Třebíč (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B01 1 Třebíč 07.83
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Třebíč (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žci 6 Třebíč 4.50
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Třebíč (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 600g/Žci 6 Třebíč 24.19
23.05.2020 Uzavřené zahajovací závody (TJ Spartak Třebíč) 300 m/Žci Třebíč 40.24
23.05.2020 Uzavřené zahajovací závody (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žci/B01 2 Třebíč 19.05
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci/F 4 Praha - Strahov 08.04
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žci 4 Praha - Strahov 1.30
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci/R05 1 Praha - Strahov 08.23
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žci/B03 2 Praha - Strahov 19.78