Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Gonová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Havířov 1965
  • Trenér: Kopecký Tomáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.1 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.03.2018
60 m 08.38 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 08.32 Ostrava - Vítkovice 01.07.2021
100 m 13.30 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
150 m 20.96 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
150 m 20.25 Třinec 27.06.2020
300 m 47.13 Frýdek-Místek 17.06.2019
800 m 3:01.91 Třinec 11.07.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 10.37 Frýdek-Místek 05.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.68 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.27 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.31 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
200 m překážek (0.76) 31.93 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
skok vysoký 1.25 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.03.2018
skok vysoký 1.44 Třinec 27.06.2020
skok daleký 3.50 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
skok daleký 4.34 Třinec 11.07.2021
vrh koulí 3kg 10.99 Třinec 02.09.2021
hod diskem 0,75kg 28.08 Třinec 02.09.2021
hod diskem 1kg 21.58 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
hod oštěpem 500g 23.74 Frýdek-Místek 23.09.2020
pohár rozhlasu 0852 Havířov 09.05.2018
hod kriketovým míčkem 31.56 Havířov 16.10.2019
pětiboj 2052 Havířov 16.10.2019
sedmiboj [Zky] 3426 Třinec 27.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.38 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 08.36 Opava 09.06.2020
150 m 20.96 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
150 m 20.25 Třinec 27.06.2020
800 m 3:02.97 Třinec 28.06.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 10.27 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.31 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
200 m překážek (0.76) 31.93 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
skok vysoký 1.44 Třinec 27.06.2020
skok daleký 4.28 Třinec 28.06.2020
vrh koulí 3kg 10.68 Opava 09.06.2020
hod diskem 0,75kg 22.67 Frýdek-Místek 23.09.2020
hod oštěpem 500g 23.74 Frýdek-Místek 23.09.2020
sedmiboj [Zky] 3426 Třinec 27.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 9 Frýdek-Místek 23.74
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky 7 Frýdek-Místek 22.67
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Frýdek-Místek 10.10
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žky/B11 3 Brno 08.36
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R5 4 Brno 18.06
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok vysoký/Žky/FC 4= Brno 1.38
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Žky/FB 6 Brno 10.29
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R03 5 Uherské Hradiště 17.57
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 6 Uherské Hradiště 33.38
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Žky 22 Uherské Hradiště 1.41
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 5 Třinec 32.63
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B01 7 Třinec 08.56
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žky 7 Třinec 09.28
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 5 Ostrava - Vítkovice 16.31
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 2 Ostrava - Vítkovice 31.93
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 5 Ostrava - Vítkovice 09.45
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) sedmiboj [Zky]/Žky 18 Třinec 3426
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/B01 14 Třinec 3:02.97
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žky Třinec 09.90
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky/S01 7= Třinec 1.44
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 5 Třinec 16.57
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B02 4 Třinec 20.25
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/S02 7 Třinec 4.28
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky/S02 9 Třinec 17.50
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B01 6 Opava 08.26
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Žky Opava 10.54
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Opava 16.09
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Žky Opava 10.68
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B01 7 Opava 08.36
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 3 Opava 18.28
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Havířov (TJ Start Havířov) vrh koulí 3kg/Žky Havířov 10.00
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Havířov (TJ Start Havířov) 60 m/Ž/B01 1 Havířov 08.67
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Havířov (TJ Start Havířov) 150 m/Ž/B01 1 Havířov 20.87
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 09.51
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 8 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 17.51
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Ostrava - Vítkovice 10.27
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 1 Ostrava - Vítkovice 10.53
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R07 2 Ostrava - Vítkovice 08.38
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R3 3 Ostrava - Vítkovice 08.43
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 3 Ostrava - Vítkovice 10.46
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 8 Ostrava - Vítkovice 08.68
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 6 Ostrava - Vítkovice 10.32
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R03 1 Ostrava - Vítkovice 10.69
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R02 2 Ostrava - Vítkovice 08.55
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B05 2 Ostrava - Vítkovice 20.96