Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Kuncová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.48 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 10.33 Vlašim 10.06.2018
vrh koulí 2kg 09.95 h Praha - Strahov 26.01.2019
vrh koulí 2kg 11.11 Roztoky 06.09.2019
vrh koulí 3kg 09.19 h Praha - Strahov 07.12.2019
vrh koulí 3kg 10.08 Kladno 28.08.2020
hod diskem 0,75kg 22.84 Kladno 01.07.2020
hod oštěpem 400g 25.31 Beroun 07.06.2019
hod oštěpem 500g 23.49 Brno 08.09.2020
pohár rozhlasu 0269 Beroun 06.05.2019
hod kriketovým míčkem 35.69 Slaný 21.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 08.62 h Praha - Strahov 26.01.2020
vrh koulí 3kg 10.08 Kladno 28.08.2020
hod diskem 0,75kg 22.84 Kladno 01.07.2020
hod oštěpem 500g 23.49 Brno 08.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 6 Beroun 09.65
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky 14 Beroun 21.41
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Žky/FB 11 Brno 09.34
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Žky/FB 19 Brno 23.49
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 0,75kg/Žky 5 Kladno 22.55
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žky 4 Kladno 10.08
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žky 4 Kladno 09.97
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 0,75kg/Žky 5 Kladno 22.84
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Beroun 09.84
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky 4 Beroun 20.11
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 0,75kg/Žky Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky Kolín NM
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) vrh koulí 3kg/Žky Slaný 09.50
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod diskem 0,75kg/Žky/F Slaný 20.86
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Žky MS Praha - Strahov 08.62
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky/F 10 Praha - Strahov 08.33