Karta atleta

Export do excelu
  • Patricie Pešlová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: Feilhauerová Jana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Žákyně
4 x 60 m - oddíl 29.34 Třinec 19.09.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.2 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 08.11 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
60 m 07.97 Brno 07.09.2020
100 m 13.15 Šumperk 05.07.2020
150 m 20.33 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
150 m 19.56 Frýdek-Místek 13.09.2020
200 m 27.64 Šumperk 16.08.2020
300 m 43.82 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
300 m 43.22 Třinec 25.08.2020
600 m 1:58.58 Brno 13.09.2017
800 m 2:44.61 Frýdek-Místek 21.06.2018
800 m 2:40.30 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.83 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.68 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.33 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.83 Třinec 19.09.2020
skok vysoký 1.32 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok vysoký 1.29 Třinec 27.06.2020
skok daleký 4.79 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
skok daleký 5.01 Brno 07.09.2020
vrh koulí 2kg 07.68 h Ostrava 09.02.2019
vrh koulí 2kg 08.53 Ostrava-Martinov 24.03.2019
vrh koulí 3kg 07.52 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 07.92 Třinec 27.06.2020
hod oštěpem 400g 26.01 Ostrava-Martinov 24.03.2019
hod oštěpem 500g 30.15 Opava 13.06.2020
hod kriketovým míčkem 52.81 Třinec 11.05.2019
hod plným míčem 2kg 09.10 Kopřivnice 19.05.2020
pětiboj 2844 Zlín 31.05.2019
pětiboj hala [Zky] 2582 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Zky] 3782 Třinec 27.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.2 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 08.11 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
60 m 07.97 Brno 07.09.2020
100 m 13.15 Šumperk 05.07.2020
150 m 19.56 Frýdek-Místek 13.09.2020
200 m 27.64 Šumperk 16.08.2020
300 m 43.82 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
300 m 43.22 Třinec 25.08.2020
800 m 2:40.30 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
800 m 2:51.93 Třinec 28.06.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 09.33 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.83 Třinec 19.09.2020
skok vysoký 1.32 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok vysoký 1.29 Třinec 27.06.2020
skok daleký 4.79 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
skok daleký 5.01 Brno 07.09.2020
vrh koulí 3kg 07.52 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 07.92 Třinec 27.06.2020
hod oštěpem 500g 30.15 Opava 13.06.2020
hod plným míčem 2kg 09.10 Kopřivnice 19.05.2020
pětiboj hala [Zky] 2582 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Zky] 3782 Třinec 27.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 4 Třinec 14.83
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Frýdek-Místek NM
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Frýdek-Místek 08.03
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žky/B01 5 Frýdek-Místek 19.56
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žky/B10 1 Brno 07.97
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žky/FC Brno 07.97
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R4 3 Brno 15.22
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FC Brno 15.01
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žky/KC 4 Brno 5.01
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žky/FB 7 Brno 4.79
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 1 Uherské Hradiště 15.24
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 150 m/Žky/B02 2 Uherské Hradiště 20.04
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Uherské Hradiště 15.30
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B01 2 Třinec 08.19
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky 12 Třinec 23.93
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/B03 1 Třinec 43.22
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/FB Třinec 13.35
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R03 4 Třinec 13.27
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/FB Šumperk 13.21
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/R02 2 Šumperk 13.18
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B04 1 Šumperk 27.64
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Ostrava - Vítkovice 08.25
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Ostrava - Vítkovice 15.10
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 19.95
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/FA 6 Šumperk 13.23
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Ž/F 16 Šumperk 4.79
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/R04 2 Šumperk 13.15
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) sedmiboj [Zky]/Žky 12 Třinec 3782
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/B01 13 Třinec 2:51.93
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 5 Třinec 15.46
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky/S01 7 Třinec 30.08
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žky 19 Třinec 07.92
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/S01 10 Třinec 4.87
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky/S01 19= Třinec 1.29
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B03 2 Třinec 20.13
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žky 6 Opava 30.15
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 3 Opava 15.37
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B02 1 Opava 08.12
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žky 4 Opava 4.97
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B02 2 Opava 20.09
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 1 Opava 16.48
06.06.2020 2. Oddílové kontrolní závody pro ročníky 2006 a starší (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Jablonec nad Nisou 24.63
30.05.2020 VOTVÍRÁK_LKAS - 1. Oddílové kontrolní závody pro ročníky 2006 a starší (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B03 2 Jablonec nad Nisou 08.50
30.05.2020 VOTVÍRÁK_LKAS - 1. Oddílové kontrolní závody pro ročníky 2006 a starší (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Ž/B02 4 Jablonec nad Nisou 21.00
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 50 m/Žky Kopřivnice 07.2
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) hod plným míčem 2kg/Žky Kopřivnice 09.10
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) skok z místa/Žky Kopřivnice 2.08
16.05.2020 1.Porubské házení 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 5 Ostrava - Poruba 27.37
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 7 Praha - Stromovka 09.42
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F Ostrava - Vítkovice 08.12
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R02 1 Ostrava - Vítkovice 08.11
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žky 7 Ostrava - Vítkovice 4.79
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 1 Ostrava - Vítkovice 09.62
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Ostrava - Vítkovice 09.39
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R09 Ostrava - Vítkovice DNS
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 1 Ostrava - Vítkovice 09.52
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Ostrava - Vítkovice 09.33
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B4 2 Ostrava - Vítkovice 43.82
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B4 Ostrava - Vítkovice DNS
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Zky]/Žky 15 Ostrava - Vítkovice 2582
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky 10 Ostrava - Vítkovice 07.52
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky 13 Ostrava - Vítkovice 4.59
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky 9= Ostrava - Vítkovice 1.32
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 1 Ostrava - Vítkovice 09.72
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B02 4 Ostrava - Vítkovice 2:40.30
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F Ostrava - Vítkovice 08.26
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R01 2 Ostrava - Vítkovice 08.26
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B01 Ostrava - Vítkovice DNS