Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Belásová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Jäkl Karviná, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.05 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 08.66 Třinec 02.09.2021
100 m 13.74 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
150 m 22.15 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
150 m 20.71 Opava 24.08.2021
200 m 28.23 Opava 25.05.2021
300 m 48.37 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
300 m 44.07 Třinec 17.06.2021
600 m 2:09.92 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
800 m 3:08.72 h Ostrava 09.02.2019
800 m 3:01.06 Frýdek-Místek 31.05.2020
1500 m 6:06.60 Šumperk 05.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.40 Třinec 24.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.36 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.15 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.28 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
200 m překážek (0.76) 37.37 Opava 13.06.2020
skok daleký 4.22 h Opava 15.01.2020
skok daleký 4.44 Opava 04.08.2020
vrh koulí 2kg 07.04 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
vrh koulí 2kg 07.47 Přerov 23.10.2019
vrh koulí 3kg 07.28 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
vrh koulí 3kg 05.91 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 23.05.2020
hod diskem 0,75kg 27.38 Opava 03.08.2021
hod diskem 1kg 20.50 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
hod oštěpem 400g 24.62 Frýdek-Místek 05.09.2019
hod oštěpem 500g 27.51 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
pohár rozhlasu 0372 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
hod kriketovým míčkem 35.98 Třinec 01.06.2019
pětiboj 1169 Třinec 24.04.2019
vrhačský trojboj 0957 Přerov 23.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.05 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 08.77 Opava 04.08.2020
150 m 22.15 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
150 m 21.19 Opava 04.08.2020
300 m 48.37 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
800 m 3:01.06 Frýdek-Místek 31.05.2020
1500 m 6:06.60 Šumperk 05.07.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 11.15 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.28 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
200 m překážek (0.76) 37.37 Opava 13.06.2020
skok daleký 4.22 h Opava 15.01.2020
skok daleký 4.44 Opava 04.08.2020
vrh koulí 3kg 07.28 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
vrh koulí 3kg 05.91 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 23.05.2020
hod diskem 0,75kg 19.99 Uherské Hradiště 30.08.2020
hod diskem 1kg 19.97 Opava 04.08.2020
hod oštěpem 500g 27.51 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 7 Frýdek-Místek 27.14
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky Frýdek-Místek NM
01.09.2020 5.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž Opava 4.30
01.09.2020 5.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 1 Opava 37.63
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 150 m/Žky/B05 3 Uherské Hradiště 21.64
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod oštěpem 500g/Žky 17 Uherské Hradiště 25.12
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod diskem 0,75kg/Žky 20 Uherské Hradiště 19.99
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Ž 13 Třinec 17.70
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 9 Šumperk 17.30
04.08.2020 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž 4 Opava 4.44
04.08.2020 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) hod diskem 1kg/Ž 4 Opava 19.97
04.08.2020 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/Ž Opava 21.19
04.08.2020 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/Ž 4 Opava 08.77
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 7 Ostrava - Vítkovice 19.28
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 6 Ostrava - Vítkovice 27.51
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Ž 5 Šumperk 6:06.60
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 9 Šumperk 18.71
02.07.2020 Vítkovický atletický mítink staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky Ostrava - Vítkovice 4.49
02.07.2020 Vítkovický atletický mítink staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/B02 2 Ostrava - Vítkovice 08.79
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod diskem 0,75kg/Žky/F 8 Třinec 19.46
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky/F 6 Třinec 24.77
16.06.2020 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Dky 6= Opava 20.53
16.06.2020 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) hod diskem 1kg/Ž 5 Opava 17.18
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žky 12 Opava 25.58
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Opava 37.37
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B03 Opava DNS
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) hod diskem 0,75kg/Žky 9 Opava 19.05
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žky 11 Opava 24.27
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 2 Opava 37.41
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žky 11 Frýdek-Místek 3:01.06
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B02 5 Frýdek-Místek 09.26
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky 5 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 17.45
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 11 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 05.91
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 6 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 19.91
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R03 1 Ostrava - Vítkovice 11.15
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B08 2 Ostrava - Vítkovice 48.37
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 Ostrava - Vítkovice DNS
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R05 5 Ostrava - Vítkovice 09.14
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky 6 Ostrava - Vítkovice 07.28
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 6 Ostrava - Vítkovice 11.67
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky 5 Ostrava - Vítkovice 06.22
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 4 Ostrava - Vítkovice 11.53
15.01.2020 Meziokresní přebory ve skoku dalekém (TJ Slezan Opava, z.s.) skok daleký/Žky Opava 4.22
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 3 Ostrava - Vítkovice 11.50
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R04 6 Ostrava - Vítkovice 09.05
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B06 5 Ostrava - Vítkovice 22.15