Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Musilová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Nová Včelnice, z.s.
  • Trenér: Jelínek Václav
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.77 h Nová Včelnice 08.12.2017
60 m 07.96 h Praha - Stromovka 29.02.2020
60 m 07.76 Třinec 19.09.2020
100 m 12.55 České Budějovice 04.07.2020
150 m 18.85 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 18.35 Třinec 20.09.2020
200 m 26.25 Nová Včelnice 01.06.2020
300 m 45.20 h Praha-Stromovka 07.12.2019
300 m 42.41 České Budějovice 06.06.2020
600 m 2:05.63 Brno 13.09.2017
800 m 2:55.08 Třebíč 21.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.20 h Praha - Stromovka 01.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.68 Třebíč 21.09.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.32 h Praha - Strahov 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.48 Brno 07.09.2020
skok vysoký 1.51 Jihlava 01.06.2019
skok daleký 3.72 h Praha-Strahov 01.03.2018
skok daleký 4.61 České Budějovice 06.06.2020
vrh koulí 2kg 05.90 Pacov 10.06.2018
hod oštěpem 400g 10.55 Pacov 15.06.2019
hod kriketovým míčkem 23.14 Jihlava 01.06.2019
pětiboj 2389 Třebíč 21.09.2019
čtyřboj 1805 Pacov 15.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.96 h Praha - Stromovka 29.02.2020
60 m 07.76 Třinec 19.09.2020
100 m 12.55 České Budějovice 04.07.2020
150 m 18.85 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 18.35 Třinec 20.09.2020
200 m 26.25 Nová Včelnice 01.06.2020
300 m 42.41 České Budějovice 06.06.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 10.32 h Praha - Strahov 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.48 Brno 07.09.2020
skok daleký 4.61 České Budějovice 06.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/R3 1 Třinec 07.78
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/F 4 Třinec 07.76
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/R3 1 Třinec 18.79
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/F Třinec 18.35
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žky/B9 2 Brno 07.91
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žky/FC Brno 07.83
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R8 1 Brno 16.48
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žky/B01 2 České Budějovice 08.11
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 150 m/Žky/B01 2 České Budějovice 19.11
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Stodůlky Praha a SK Aktis Praha) 150 m/Žky/B01 MS Praha - Vokovice 18.89
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Stodůlky Praha a SK Aktis Praha) 60 m/Žky/B01 MS Praha - Vokovice 07.93
30.08.2020 Finále KPD juniorů, dorostu, žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/B03 Jihlava DNS
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/FB Praha - Děkanka 12.78
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R03 2 Praha - Děkanka 12.82
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 60 m/Žky/R01 1 Domažlice 08.13
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 60 m/Žky/F Domažlice 07.99
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/Ž/FA 4 Domažlice 12.59
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 100 m/Ž/R02 2 Domažlice 12.70
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/FA 5 České Budějovice 12.59
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R01 2 České Budějovice 12.55
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/R01 1 České Budějovice 08.12
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/F České Budějovice 07.91
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B06 1 České Budějovice 19.27
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky 6 České Budějovice 4.61
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B02 1 České Budějovice 08.11
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žky/B02 1 České Budějovice 42.41
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Nová Včelnice (TJ Nová Včelnice, z.s.) 200 m/Ž/B01 2 Nová Včelnice 26.25
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Nová Včelnice (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m/Ž/B01 2 Nová Včelnice 12.60
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Nová Včelnice (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Ž/B01 2 Nová Včelnice 07.79
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/R1 3 Praha - Stromovka 07.96
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/R3 2 Praha - Stromovka 19.00
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/F 4 Praha - Stromovka 18.85
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žky/R04 Praha - Stromovka DNS
13.02.2020 2. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B01 1 Praha - Strahov 19.02
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žky/B01 1 Praha - Strahov 19.34
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/R01 2 Praha - Strahov 07.97
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/F Praha - Strahov 08.04
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B05 1 Praha - Strahov 10.32