Karta atleta

Export do excelu
  • Amálie Hanzelková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: Feilhauerová Jana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.4 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 09.77 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 09.76 Brno 07.09.2020
150 m 23.12 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
150 m 25.5 Kopřovnice 01.06.2020
300 m 55.25 Frýdek-Místek 01.05.2017
300 m 54.79 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
600 m 2:12.81 h Ostrava 02.03.2016
600 m 1:56.7 Kopřivnice 24.10.2019
800 m 2:41.73 Frýdek-Místek 01.05.2019
800 m 2:40.15 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
1500 m 5:31.24 Hranice 22.09.2019
1500 m 5:26.65 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
1 anglická míle 7:09.6 Frýdek-Místek 29.06.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 14.61 h Ostrava 09.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.83 Třinec 24.04.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 12.22 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok vysoký 1.15 Kopřivnice 18.09.2018
skok vysoký 1.29 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 3.64 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 3.33 Brno 07.09.2020
vrh koulí 2kg 05.96 Ostrava - Vítkovice 28.08.2018
vrh koulí 2kg 07.63 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
vrh koulí 3kg 06.44 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod oštěpem 400g 20.49 Frýdek Místek 14.05.2019
hod oštěpem 500g 17.82 Brno 08.09.2020
hod kriketovým míčkem 34.92 Třinec 24.04.2019
hod plným míčem 1kg 06.96 h Ostrava 11.02.2017
hod plným míčem 2kg 06.32 Kopřivnice 19.05.2020
pětiboj 1169 Třinec 24.04.2019
pětiboj hala [Zky] 1851 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
čtyřboj 1186 Kopřivnice 18.09.2018
chůze dráha 1000m 7:06.3 Ostrava - Vítkovice 16.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.4 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 09.77 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 09.76 Brno 07.09.2020
150 m 23.12 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
150 m 25.5 Kopřovnice 01.06.2020
800 m 2:40.15 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
800 m 2:42.83 Třinec 23.08.2020
1500 m 5:26.65 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
1500 m 5:34.44 Brno 07.09.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 12.22 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok vysoký 1.29 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 3.64 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 3.33 Brno 07.09.2020
vrh koulí 3kg 06.44 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod oštěpem 500g 17.82 Brno 08.09.2020
hod plným míčem 2kg 06.32 Kopřivnice 19.05.2020
pětiboj hala [Zky] 1851 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Žky 43 Praha - Běchovice 13:18
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žky 8 Frýdek-Místek 5:36.93
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B04 6 Frýdek-Místek 09.95
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žky/B19 3 Brno 09.76
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 1500 m/Žky/FB 10 Brno 5:34.44
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žky/KE 15 Brno 3.33
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Žky/FB 23 Brno 17.82
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 1500 m/Žky 6 Uherské Hradiště 5:40.51
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Žky 4 Třinec 5:36.50
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B04 6 Třinec 09.87
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž 11 Třinec 2:42.83
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Ž 14 Šumperk 5:37.45
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 800 m/Žky 10 Opava 2:46.04
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B06 7 Opava 10.16
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kopřivnice (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 150 m/Žky/B01 3 Kopřovnice 25.5
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kopřivnice (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žky/B01 3 Kopřovnice 10.1
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žky 10 Frýdek-Místek 2:53.51
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 50 m/Žky Kopřivnice 08.4
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) hod plným míčem 2kg/Žky 7 Kopřivnice 06.32
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) skok z místa/Žky 9 Kopřivnice 1.96
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky 7 Ostrava - Vítkovice 5:26.65
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žky/B01 9 Ostrava - Vítkovice 2:45.23
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 1500 m/Žky Ostrava - Vítkovice DNS
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Zky]/Žky 32 Ostrava - Vítkovice 1851
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky 16 Ostrava - Vítkovice 06.44
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky 11 Ostrava - Vítkovice 1.29
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky 19 Ostrava - Vítkovice 3.64
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B05 8 Ostrava - Vítkovice 12.22
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B04 1 Ostrava - Vítkovice 2:40.15
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B01 4 Ostrava - Vítkovice 23.12
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R07 6 Ostrava - Vítkovice 09.77