Karta atleta

Export do excelu
  • Zuzana Vágnerová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér: Pšenička Tomáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.08 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 08.18 Kladno 01.07.2020
100 m 13.45 Kolín 12.05.2020
150 m 19.93 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 20.35 Cheb 16.05.2020
200 m 28.61 Kolín 12.05.2020
300 m 58.25 Beroun 15.09.2017
300 m 47.89 h Praha - Stromovka 15.01.2020
skok daleký 4.98 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
skok daleký 5.06 Beroun 28.06.2020
sprintérský trojboj 2068 Kolín 12.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.08 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 08.18 Kladno 01.07.2020
100 m 13.45 Kolín 12.05.2020
150 m 19.93 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 20.35 Cheb 16.05.2020
200 m 28.61 Kolín 12.05.2020
300 m 47.89 h Praha - Stromovka 15.01.2020
skok daleký 4.98 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
skok daleký 5.06 Beroun 28.06.2020
sprintérský trojboj 2068 Kolín 12.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2020 4. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žky Stará Boleslav 20.69
23.09.2020 4. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žky Stará Boleslav 08.35
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žky Beroun 4.97
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/FA 5 Beroun 08.33
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R04 2 Beroun 08.34
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B02 5 Beroun 20.87
02.09.2020 1. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žky/B01 3 Stará Boleslav 08.58
02.09.2020 1. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) skok daleký/Žky Stará Boleslav NM
02.09.2020 1. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žky/B01 3 Stará Boleslav 21.29
31.08.2020 Škola volá (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žky 6= Čelákovice 4.73
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/FA 5 Kladno 08.42
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky 5 Kladno 4.78
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R02 1 Kladno 08.46
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/F 4 Kladno 08.18
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky Kladno 5.16
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R02 1 Beroun 08.26
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žky Beroun 5.06
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/FA 2= Beroun 08.23
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) skok daleký/Žky MS Děčín 4.97
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 60 m/Žky/R09 MS Děčín 08.20
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 150 m/Žky/B08 MS Děčín 20.95
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R01 Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky Kolín NM
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žky/R02 1 Slaný 08.34
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žky/FA Slaný 08.39
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žky Slaný 4.98
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žky/B01 2= Slaný 20.50
31.05.2020 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/Ž 4 Roztoky u Prahy 4.70
31.05.2020 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žky/B01 2 Roztoky u Prahy 08.48
31.05.2020 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) 150 m/Žky/B03 2 Roztoky u Prahy 20.61
19.05.2020 1. Klubové závody žactva (ASK Dipoli z.s.) 60 m/Žky/B01 1 Černošice 08.30
16.05.2020 Zahajovací závody Cheb (SKP Union Cheb) 60 m/Žky/B02 1 Cheb 08.31
16.05.2020 Zahajovací závody Cheb (SKP Union Cheb) 150 m/Žky/B03 1 Cheb 20.35
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/Ž 10 Kolín 2068
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B01 4 Kolín 08.19
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B02 4 Kolín 13.45
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B02 6 Kolín 28.61
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/R3 6 Praha - Stromovka 08.13
22.02.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky Český Brod 08.18
22.02.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žky Český Brod 4.89
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žky/R06 MS Praha - Stromovka 08.14
13.02.2020 2. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B02 3 Praha - Strahov 20.02
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/F 6 Ostrava - Vítkovice 08.24
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žky Ostrava - Vítkovice 4.98
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R03 2 Ostrava - Vítkovice 08.21
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m/Žky/B01 3 Praha - Strahov 08.08
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B05 1 Praha - Strahov 19.93
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/R01 MS Praha - Strahov 08.37
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky MS Praha - Strahov 4.79
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B8 3 Praha - Stromovka 47.89
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 6 Praha - Stromovka 4.76
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky/F Praha - Strahov 4.86
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FA Praha - Strahov 08.20
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R02 1 Praha - Strahov 08.29
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B03 1 Praha - Strahov 20.38
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B2 2 Praha - Stromovka 08.37
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B7 1 Praha - Stromovka 20.50