Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Kadlecová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér: Spišjak Vladimír
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.53 Chomutov 07.10.2020
60 m 08.98 Chomutov 15.05.2019
100 m 14.00 Louny 08.08.2020
150 m 22.84 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
150 m 21.36 Chomutov 25.08.2020
200 m 28.53 Kolín 22.08.2020
300 m 44.72 Děčín 12.09.2020
400 m 65.08 Ústí nad Labem 14.06.2020
500 m 1:27.79 Chomutov 11.08.2020
600 m 1:56.5 Chomutov 24.09.2019
800 m 2:38.75 Bílina 28.06.2020
1000 m 3:49.68 Chomutov 30.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.0 Chomutov 24.09.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.65 Bílina 04.06.2020
200 m překážek (0.76) 32.97 Bílina 26.09.2020
skok vysoký 1.20 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
skok vysoký 1.25 Chomutov 25.08.2020
skok daleký 3.76 Chomutov 07.10.2020
vrh koulí 3kg 07.34 Chomutov 25.08.2020
hod oštěpem 500g 13.43 Chomutov 25.08.2020
hod kriketovým míčkem 22.33 Chomutov 24.09.2019
sedmiboj [Zky] 2501 Chomutov 25.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.53 Chomutov 07.10.2020
100 m 14.00 Louny 08.08.2020
150 m 21.36 Chomutov 25.08.2020
200 m 28.53 Kolín 22.08.2020
300 m 44.72 Děčín 12.09.2020
400 m 65.08 Ústí nad Labem 14.06.2020
500 m 1:27.79 Chomutov 11.08.2020
800 m 2:38.75 Bílina 28.06.2020
1000 m 3:49.68 Chomutov 30.05.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 18.65 Bílina 04.06.2020
200 m překážek (0.76) 32.97 Bílina 26.09.2020
skok vysoký 1.25 Chomutov 25.08.2020
skok daleký 3.76 Chomutov 07.10.2020
vrh koulí 3kg 07.34 Chomutov 25.08.2020
hod oštěpem 500g 13.43 Chomutov 25.08.2020
sedmiboj [Zky] 2501 Chomutov 25.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2020 Kontrolní závody žactvo TJ VTŽ Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) 300 m/Žky/B01 1 Chomutov 45.18
07.10.2020 Kontrolní závody žactvo TJ VTŽ Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) 50 m/Žky/B01 1 Chomutov 07.53
07.10.2020 Kontrolní závody žactvo TJ VTŽ Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) skok daleký/Žky 12 Chomutov 3.76
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 3 Bílina 32.97
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 300 m/Žky/B01 1 Děčín 44.72
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 3 Děčín 18.76
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) sedmiboj [Zky]/Žky Chomutov 2501
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) 800 m/Žky Chomutov 2:46.87
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 11 Chomutov 13.43
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Chomutov 07.34
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) skok daleký/Žky 7 Chomutov 3.96
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) skok vysoký/Žky 4= Chomutov 1.25
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Chomutov 21.39
25.08.2020 Oddílový sedmiboj TJ VTŽ (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) 150 m/Žky/B03 1 Chomutov 21.36
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B04 3 Kolín 28.53
11.08.2020 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov) 100 yardů/Ž/B02 2 Chomutov 12.66
11.08.2020 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov) 500 m/Ž/B02 3 Chomutov 1:27.79
08.08.2020 23. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 100 m/Ž/FB Louny DNS
08.08.2020 23. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 100 m/Ž/R01 5 Louny 14.00
08.08.2020 23. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 300 m/Ž/B02 3 Louny 48.52
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/R01 7 Jablonec nad Nisou 14.05
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B03 4 Mladá Boleslav 28.65
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 800 m/Ž 5 Bílina 2:38.75
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 300 m/Žky/B01 3 Děčín 45.38
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 3 Děčín 33.17
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 400 m/Ž/B01 Ústí nad Labem DNS
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 400 m/Ž/B02 MS Ústí nad Labem 65.08
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 4 Ústí nad Labem 33.77
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 300 m/Žky/B01 6 Ústí nad Labem 46.58
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Bílina 18.65
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 300 m/Žky/B02 1 Bílina 45.35
30.05.2020 1. Kontrolní závody (TJ VTŽ Chomutov) 1000 m/Ž 11 Chomutov 3:49.68
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žky/B02 Praha - Strahov DNF