Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Jarošová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Čepelák Marek
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.84 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
60 m 08.55 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 21.54 Liberec 10.07.2020
300 m 45.24 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
300 m 44.73 h Praha - Stromovka 15.01.2020
600 m 1:45.00 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
800 m 2:20.96 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
800 m 2:21.01 h Praha - Stromovka 29.02.2020
1500 m 4:47.96 Třinec 19.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.42 h Praha-Stromovka 21.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.32 Zlín 31.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.93 h Praha - Stromovka 07.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 17.57 Liberec 10.07.2020
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.48 Praha - Juliska 31.08.2020
skok o tyči 2.20 h Praha - Strahov 31.01.2020
skok o tyči 2.50 Kolín 04.10.2020
skok daleký 4.61 Zlín 31.05.2019
skok daleký 4.68 h Praha - Stromovka 15.01.2020
vrh koulí 3kg 08.64 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 3kg 08.37 Liberec 10.07.2020
hod diskem 0,75kg 17.53 Praha - Eden 16.06.2020
hod oštěpem 400g 27.34 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
hod oštěpem 500g 29.33 Praha - Kotlářka 07.09.2020
pohár rozhlasu 0919 Praha - Kotlářka 23.05.2019
hod kriketovým míčkem 53.53 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
pětiboj 2925 Zlín 31.05.2019
pětiboj hala [Zky] 3041 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj [Zky] 3745 Liberec 11.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.64 h Praha - Stromovka 08.01.2020
60 m 08.95 Praha - Eden 16.06.2020
150 m 21.54 Liberec 10.07.2020
300 m 44.73 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 46.08 Praha - Eden 22.05.2020
800 m 2:21.01 h Praha - Stromovka 29.02.2020
800 m 2:21.19 Kolín 04.10.2020
1500 m 4:47.96 Třinec 19.09.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 09.93 h Praha - Stromovka 07.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 17.57 Liberec 10.07.2020
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.48 Praha - Juliska 31.08.2020
skok o tyči 2.20 h Praha - Strahov 31.01.2020
skok o tyči 2.50 Kolín 04.10.2020
skok daleký 4.68 h Praha - Stromovka 15.01.2020
skok daleký 4.44 Liberec 11.07.2020
vrh koulí 3kg 08.64 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 3kg 08.37 Liberec 10.07.2020
hod diskem 0,75kg 17.53 Praha - Eden 16.06.2020
hod oštěpem 500g 29.33 Praha - Kotlářka 07.09.2020
pětiboj hala [Zky] 3041 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj [Zky] 3745 Liberec 11.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B01 1 Kolín 2:21.19
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žky Kolín 2.50
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Žky 14 Bílina 25.11
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 800 m/Žky/B01 1 Bílina 2:21.70
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Žky Třinec 4:47.96
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky Praha - Eden 2:22.41
12.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Žky 11 Praha - Eden 25.63
07.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 5 Praha - Kotlářka 29.33
07.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 1500 m/Žky Praha - Kotlářka 4:52.89
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 800 m/Žky Praha - Juliska 2:26.48
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žky Praha - Juliska 1.48
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž 7 Praha - Eden 2:24.61
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) sedmiboj [Zky]/Žky 8 Liberec 3745
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 150 m/Žky/B02 6 Liberec 21.54
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m/Žky/B01 2 Liberec 2:23.41
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 4 Liberec 29.02
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 9 Liberec 08.37
11.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Žky 10 Liberec 4.44
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) skok vysoký/Žky 8 Liberec 1.42
10.07.2020 Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od staršího žactva (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 4 Liberec 17.57
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky/F 11 Praha - Děkanka 26.71
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B01 4 Praha - Děkanka 2:23.70
16.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší a mladší žactvo (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky 6 Praha - Eden 08.35
16.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší a mladší žactvo (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Žky 5 Praha - Eden 26.45
16.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší a mladší žactvo (ASK Slavia Praha) hod diskem 0,75kg/Žky 8 Praha - Eden 17.53
16.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší a mladší žactvo (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B03 5 Praha - Eden 08.95
05.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Žky 9 Praha - Eden 20.56
22.05.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B01 5 Praha - Eden 46.08
22.05.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 12 Praha - Eden 4.33
22.05.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Eden 27.29
15.05.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky Praha - Eden 2:26.53
15.05.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B03 7 Praha - Eden 09.07
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/R2 2 Praha - Stromovka 2:21.01
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/F 5 Praha - Stromovka 2:21.65
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B1 1 Praha - Stromovka 2:21.73
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 6 Praha - Stromovka 09.93
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 9 Praha - Stromovka 1.50
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 18 Praha - Stromovka 4.60
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 12 Praha - Stromovka 08.64
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 11 Praha - Stromovka 3041
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) skok o tyči/Žky/F 4 Praha - Strahov 2.20
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m/Žky/B03 6 Praha - Strahov 08.70
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B4 3 Praha - Stromovka 44.73
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 10 Praha - Stromovka 4.68
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 12 Jablonec nad Nisou 2811
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žky/FA 9= Jablonec nad Nisou 1.48
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B10 4 Jablonec nad Nisou 10.38
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/FC 15 Jablonec nad Nisou 08.30
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B05 1 Jablonec nad Nisou 2:29.11
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky/BC 13 Jablonec nad Nisou 4.57
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B4 2 Praha - Stromovka 08.64
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 12 Praha - Stromovka 08.29