Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Dolejší
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Krčmář Michal
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.06 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m 09.29 Praha 02.06.2021
150 m 22.85 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 23.30 Praha-Stromovka 24.08.2020
300 m 49.11 h Praha - Stromovka 16.02.2020
300 m 47.90 Praha - Jeseniova 17.06.2020
600 m 2:15.49 Praha - Eden 20.06.2017
800 m 2:31.21 h Praha - Stromovka 21.02.2020
800 m 2:35.34 Praha - Děkanka 21.06.2020
1500 m 5:32.28 Praha - Kotlářka 10.06.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 14.16 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.25 Praha-Stromovka 28.09.2019
skok vysoký 0.00 Praha - Jeseniova 30.05.2018
skok daleký 3.23 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok daleký 3.49 Praha-Stromovka 28.09.2019
vrh koulí 2kg 07.51 h Praha-Stromovka 20.12.2018
vrh koulí 2kg 06.92 Praha - Jeseniova 29.05.2019
vrh koulí 3kg 06.32 Praha-Stromovka 24.08.2020
hod oštěpem 500g 20.67 Praha - Děkanka 08.09.2020
hod kriketovým míčkem 35.11 Praha - Děkanka 18.09.2019
pětiboj 1652 Praha-Stromovka 28.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 23.30 Praha-Stromovka 24.08.2020
300 m 49.11 h Praha - Stromovka 16.02.2020
300 m 47.90 Praha - Jeseniova 17.06.2020
800 m 2:31.21 h Praha - Stromovka 21.02.2020
800 m 2:35.34 Praha - Děkanka 21.06.2020
1500 m 5:34.44 Praha - Děkanka 08.09.2020
vrh koulí 3kg 06.32 Praha-Stromovka 24.08.2020
hod oštěpem 500g 20.67 Praha - Děkanka 08.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Žky 32 Praha - Běchovice 12:50
08.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky 10 Praha - Děkanka 20.67
08.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 1500 m/Žky 4 Praha - Děkanka 5:34.44
01.09.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žky 7 Praha - Podvinný mlýn 2:43.29
24.08.2020 Oddílové závody uzavřené (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky 4 Praha-Stromovka 23.30
24.08.2020 Oddílové závody uzavřené (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Praha-Stromovka 06.32
29.06.2020 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha) 800 m/Ž 6 Praha - Kotlářka 2:37.78
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B02 3 Praha - Děkanka 2:35.34
17.06.2020 Veřejné závody žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 300 m/Žky/B04 3 Praha - Jeseniova 47.90
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B04 MS Kolín NM
08.06.2020 Veřejné závody žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 800 m/Žky/B01 3 Praha - Jeseniova 2:37.34
21.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B01 5 Praha - Stromovka 2:31.21
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 300 m/Žky/B06 MS Praha - Stromovka 49.11
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 800 m/Žky/B01 6 Praha - Strahov 2:37.17