Karta atleta

Export do excelu
  • Šárka Růžičková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Purmanová Veronika
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.54 h Nehvizdy 06.01.2019
60 m 08.35 Praha - Kotlářka 23.05.2019
100 m 13.67 Praha - Kotlářka 29.06.2020
150 m 20.87 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 20.82 Praha - Podvinný Mlýn 10.06.2019
300 m 47.43 h Praha - Stromovka 16.01.2019
600 m 2:02.98 Praha - Radotín 20.06.2017
800 m 2:56.89 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.63 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.36 h Nehvizdy 10.03.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 19.30 Praha - Podvinný mlýn 08.06.2020
skok vysoký 1.29 Praha - Jeseniova 18.05.2017
skok vysoký 1.25 h Nehvizdy 21.01.2018
skok daleký 4.39 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
skok daleký 4.30 h Nehvizdy 24.02.2019
vrh koulí 2kg 08.21 Praha - Juliska 31.05.2018
vrh koulí 3kg 07.70 Praha - Podvinný mlýn 16.06.2020
pohár rozhlasu 1608 Praha - ZŠ Burešova 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 32.38 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
pětiboj 2274 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
čtyřboj 1127 Praha-Kotlářka 04.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.69 h Praha - Stromovka 20.02.2020
60 m 08.68 Praha - Děkanka 20.06.2020
100 m 13.67 Praha - Kotlářka 29.06.2020
150 m 21.44 h Praha - Stromovka 20.02.2020
150 m 21.36 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m 50.36 h Praha - Stromovka 15.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.30 Praha - Podvinný mlýn 08.06.2020
skok daleký 4.39 Praha - Kotlářka 29.06.2020
vrh koulí 3kg 07.70 Praha - Podvinný mlýn 16.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.06.2020 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha) 100 m/Ž/R08 2 Praha - Kotlářka 13.67
29.06.2020 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Ž 23 Praha - Kotlářka 4.39
25.06.2020 Oddílový závod žactva - pětiboj ml. žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žky 4 Praha - Podvinný mlýn 4.36
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/FB 6 Praha - Děkanka 08.84
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R06 2 Praha - Děkanka 08.68
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/K03 1 Praha - Děkanka 08.76
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B05 4 Praha - Děkanka 21.36
16.06.2020 Oddílový závod žactva - uzavřený (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 3kg/Žky 7 Praha - Podvinný mlýn 07.70
08.06.2020 Oddílový závod žactva - uzavřený (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 3 Praha - Podvinný mlýn 19.30
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B03 4 Praha - Podvinný mlýn 08.49
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B02 5 Praha - Podvinný mlýn 21.57
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/FB 8 Praha - Stromovka 08.85
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/R02 3 Praha - Stromovka 08.69
20.02.2020 Halový přebor Prahy staršího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/R03 4 Praha - Stromovka 21.44
13.02.2020 2. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B21 1 Praha - Strahov 21.49
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B3 6 Praha - Stromovka 50.36