Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Zwolińská
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
60 m 08.28 Jablonec nad Nisou 11.09.2021
100 m 13.11 Most 01.06.2020
150 m 20.87 h Praha - Strahov 18.01.2020
150 m 19.95 Kolín 11.07.2020
300 m 44.92 Most 16.05.2020
600 m 2:14.80 Bílina 07.05.2017
800 m 2:56.05 Bílina 05.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.24 Bílina 05.05.2019
skok vysoký 1.43 Děčín 15.06.2021
skok daleký 5.25 h Praha - Strahov 09.02.2020
skok daleký 5.19 Děčín 06.06.2021
hod oštěpem 500g 19.61 Most 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 32.45 Most 25.10.2019
pětiboj 2180 Most 25.10.2019
čtyřboj 1222 Bílina 07.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.29 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
60 m 08.32 Most 01.06.2020
100 m 13.11 Most 01.06.2020
150 m 20.87 h Praha - Strahov 18.01.2020
150 m 19.95 Kolín 11.07.2020
300 m 44.92 Most 16.05.2020
skok vysoký 1.40 Karlovy Vary 30.05.2020
skok daleký 5.25 h Praha - Strahov 09.02.2020
skok daleký 5.08 Děčín 21.06.2020
hod oštěpem 500g 19.61 Most 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 100 m/Ž/F Meziboří DNS
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) skok daleký/Ž 7 Meziboří 4.84
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 100 m/Ž/R01 3 Meziboří 13.49
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 60 m/Žky/B01 6 Děčín 08.32
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) skok daleký/Žky Děčín 4.88
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žky/B02 1 Děčín 20.65
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) skok daleký/Ž 14= Turnov 4.69
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/Ž/R02 5 Turnov 13.72
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Ž 12 Liberec 4.79
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/R01 2 Liberec 13.21
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/FA 6 Liberec 13.29
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R01 4 Kolín 08.54
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky Kolín 4.92
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B02 1 Kolín 19.95
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) skok daleký/Ž 8 Bílina 5.01
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/FA 4 Bílina 13.13
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R02 1 Bílina 13.17
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) skok daleký/Ž 5 Bílina 4.96
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 100 m/Ž/R04 3 Bílina 13.42
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) skok daleký/Žky Děčín 5.08
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 60 m/Žky/R09 MS Děčín 08.27
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 150 m/Žky/B02 1 Děčín 20.28
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) skok daleký/Žky/F Bílina 4.90
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 60 m/Žky/B01 5 Bílina 08.37
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) skok vysoký/Žky/F 6 Bílina 1.35
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Most (AK Most) 100 m/Ž Most 13.11
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Most (AK Most) 150 m/Ž/B02 2 Most 20.25
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Most (AK Most) hod oštěpem 500g/Žky/F Most 19.61
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Most (AK Most) 60 m/Ž/B01 2 Most 08.32
30.05.2020 Skokanský mítink (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Žky Karlovy Vary 4.84
30.05.2020 Skokanský mítink (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok vysoký/Žky 2= Karlovy Vary 1.40
16.05.2020 Oddílové závody AK Most - testovací závody (AK Most) skok daleký/Žky/F Most 4.92
16.05.2020 Oddílové závody AK Most - testovací závody (AK Most) 300 m/Žky/F Most 44.92
16.05.2020 Oddílové závody AK Most - testovací závody (AK Most) 150 m/Žky/F Most 21.35
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 12 Praha - Stromovka 4.93
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/Ž/R03 3 Praha - Strahov 08.44
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) skok daleký/Ž Praha - Strahov 5.25
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) skok daleký/Žky Jablonec nad Nisou 5.01
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žky/F 5 Jablonec nad Nisou 08.40
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žky/R04 1 Jablonec nad Nisou 08.29
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky MS Praha - Strahov 5.05
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/R07 MS Praha - Strahov 08.37
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B09 MS Praha - Strahov 20.87
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žkm/R2 1 Chemnitz 08.43
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žkm/F 6 Chemnitz 08.54
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) skok daleký/Žkm Chemnitz 5.08