Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Zwolińská
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.47 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
60 m 08.29 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
100 m 13.97 Meziboří 14.09.2019
150 m 20.83 Most 12.06.2019
150 m 20.87 h Praha - Strahov 18.01.2020
300 m 44.92 Most 16.05.2020
600 m 2:14.80 Bílina 06.05.2017
800 m 2:56.05 Bílina 05.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.24 Bílina 04.05.2019
skok vysoký 1.40 Karlovy Vary 30.05.2020
skok daleký 5.25 h Praha - Strahov 09.02.2020
skok daleký 4.92 Most 16.05.2020
hod kriketovým míčkem 32.45 Most 25.10.2019
čtyřboj 1222 Bílina 06.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.29 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
150 m 20.87 h Praha - Strahov 18.01.2020
150 m 21.35 Most 16.05.2020
300 m 44.92 Most 16.05.2020
skok vysoký 1.40 Karlovy Vary 30.05.2020
skok daleký 5.25 h Praha - Strahov 09.02.2020
skok daleký 4.92 Most 16.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.05.2020 Skokanský mítink (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Žky Karlovy Vary 4.84
30.05.2020 Skokanský mítink (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok vysoký/Žky 2= Karlovy Vary 1.40
16.05.2020 Oddílové závody AK Most - testovací závody (AK Most) skok daleký/Žky/F Most 4.92
16.05.2020 Oddílové závody AK Most - testovací závody (AK Most) 300 m/Žky/F Most 44.92
16.05.2020 Oddílové závody AK Most - testovací závody (AK Most) 150 m/Žky/F Most 21.35
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 12 Praha - Stromovka 4.93
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/Ž/R03 3 Praha - Strahov 08.44
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) skok daleký/Ž Praha - Strahov 5.25
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) skok daleký/Žky Jablonec nad Nisou 5.01
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žky/F 5 Jablonec nad Nisou 08.40
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žky/R04 1 Jablonec nad Nisou 08.29
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky MS Praha - Strahov 5.05
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/R07 MS Praha - Strahov 08.37
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B09 MS Praha - Strahov 20.87
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žkm/R2 1 Chemnitz 08.43
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žkm/F 6 Chemnitz 08.54
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) skok daleký/Žkm Chemnitz 5.08