Karta atleta

Export do excelu
  • Viktorie Ulčová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér: Matulková Veronika
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.58 Plzeň 13.06.2019
60 m 08.58 h Plzeň 26.01.2020
150 m 20.27 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 19.82 Stříbro 13.06.2020
200 m 28.16 Plzeň 19.07.2020
300 m 44.97 h Praha - Strahov 31.01.2020
600 m 1:57.0 Stříbro 24.09.2018
800 m 2:50.86 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
800 m 2:45.11 Plzeň 21.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.48 Plzeň 01.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.06 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.08 Plzeň 20.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.83 Stříbro 13.06.2020
skok vysoký 1.59 h Praha - Strahov 31.01.2020
skok vysoký 1.60 Stříbro 26.08.2020
skok daleký 4.48 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 4.82 Plzeň 21.06.2020
vrh koulí 2kg 08.08 Stříbro 06.05.2019
vrh koulí 3kg 07.85 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 07.97 Plzeň 20.06.2020
hod diskem 0,75kg 22.08 Plzeň 31.08.2020
hod oštěpem 400g 18.02 Stříbro 06.05.2019
hod oštěpem 500g 24.25 Stříbro 25.05.2020
hod kriketovým míčkem 36.42 Stříbro 02.10.2017
středoškolský pohár 0000 Stříbro 12.09.2018
pětiboj 2160 Plzeň 01.05.2019
pětiboj hala [Zky] 2635 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 3903 Plzeň 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.58 h Plzeň 26.01.2020
150 m 20.27 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 19.82 Stříbro 13.06.2020
200 m 28.16 Plzeň 19.07.2020
300 m 44.97 h Praha - Strahov 31.01.2020
800 m 2:50.86 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
800 m 2:45.11 Plzeň 21.06.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 10.06 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.08 Plzeň 20.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.83 Stříbro 13.06.2020
skok vysoký 1.59 h Praha - Strahov 31.01.2020
skok vysoký 1.60 Stříbro 26.08.2020
skok daleký 4.48 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 4.82 Plzeň 21.06.2020
vrh koulí 3kg 07.85 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 07.97 Plzeň 20.06.2020
hod diskem 0,75kg 22.08 Plzeň 31.08.2020
hod oštěpem 500g 24.25 Stříbro 25.05.2020
pětiboj hala [Zky] 2635 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 3903 Plzeň 20.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky 18 Třinec 1.45
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m překážek (0.76)/Žky/R1 6 Třinec 31.05
08.09.2020 Skokanské závody (TJ Baník Stříbro) skok vysoký/Ž Stříbro 1.55
31.08.2020 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 0,75kg/Žky 6 Plzeň 22.08
31.08.2020 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Žky Plzeň 1.52
31.08.2020 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žky/B01 5 Plzeň 20.14
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) skok vysoký/Žky Stříbro 1.60
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 4 Stříbro 31.72
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žky/B01 4 Stříbro 20.11
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Ž 11 Vlašim 4.76
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Ž 8= Vlašim 1.45
22.08.2020 2.kolo OMD muži, ženy (TJ Baník Stříbro) skok vysoký/Ž/F MS Stříbro 1.41
29.07.2020 Skokanské veřejné závody (TJ Baník Stříbro) skok vysoký/Žky Stříbro 1.53
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Ž 10= Plzeň 1.49
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B04 1 Plzeň 28.16
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Ž MS Plzeň 1.51
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) 200 m překážek (0.76)/Ž 4 Plzeň 31.65
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Ž 6= Pacov 1.55
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B04 1 Pacov 26.65
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) skok vysoký/Žky 4 Klatovy 1.52
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) hod diskem 0,75kg/Žky 11 Klatovy 19.91
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Klatovy 16.59
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 7 Plzeň 16.08
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Žky Plzeň 1.54
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 3kg/Žky 9 Plzeň 07.97
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žky/B01 7 Plzeň 19.88
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žky/B01 8 Plzeň 2:45.11
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 500g/Žky 12 Plzeň 21.58
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žky 5 Plzeň 4.82
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) sedmiboj [Zky]/Žky 6 Plzeň 3903
17.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích mladšího žactva, vložený závod staršího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Stříbro 16.43
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) skok vysoký/Žky 6 Stříbro 1.46
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 3 Stříbro 30.83
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žky/B01 3 Stříbro 19.82
02.06.2020 Klubové závody žactva (AK Škoda Plzeň ) skok daleký/Žky 6 Plzeň 4.76
02.06.2020 Klubové závody žactva (AK Škoda Plzeň ) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 2 Plzeň 31.16
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Stříbro (TJ Baník Stříbro) hod oštěpem 500g/Dky 4 Stříbro 21.95
29.05.2020 Oddílové veřejné závody – skoky I. (TJ Baník Stříbro spolek ) skok vysoký/Žky Stříbro 1.48
29.05.2020 Oddílové veřejné závody – skoky I. (TJ Baník Stříbro spolek ) skok daleký/Žky Stříbro 4.56
26.05.2020 2. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK Škoda Plzeň ) skok vysoký/Ž 5 Plzeň 1.46
26.05.2020 2. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK Škoda Plzeň ) 200 m/Ž/B02 1 Plzeň 27.13
25.05.2020 Oddílové veřejné závody – vrhy, hody I. (TJ Baník Stříbro spolek ) hod oštěpem 500g/Dky Stříbro 24.25
25.05.2020 Oddílové veřejné závody – vrhy, hody I. (TJ Baník Stříbro spolek ) vrh koulí 3kg/Dky 8= Stříbro 07.90
23.05.2020 2. mítink Plzeňského kraje (TJ Baník Stříbro ) skok vysoký/Ž 6 Stříbro 1.45
23.05.2020 Oddílové veřejné závody žactva – sprinty (TJ Baník Stříbro spolek ) 150 m/Žky/B01 5 Stříbro 20.02
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 15 Praha - Stromovka 1.52
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) skok vysoký/Žky/F 5 Praha - Stromovka 1.49
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 150 m/Žky/B01 5 Praha - Stromovka 20.27
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) skok vysoký/Žky/F Praha - Strahov 1.59
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 300 m/Žky/B08 3 Praha - Strahov 44.97
26.01.2020 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žky MS Plzeň 4.31
26.01.2020 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 MS Plzeň 10.16
26.01.2020 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/B11 MS Plzeň 08.58
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) skok vysoký/Žky MS Praha - Stromovka 1.55
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 150 m/Žky/B05 MS Praha - Stromovka 20.31
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) skok vysoký/Dky 8 Praha - Stromovka 1.50
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 21 Jablonec nad Nisou 2635
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žky/FA Jablonec nad Nisou 1.54
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B07 3 Jablonec nad Nisou 10.06
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/FC 17 Jablonec nad Nisou 07.85
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B06 7 Jablonec nad Nisou 2:50.86
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky/BC 15 Jablonec nad Nisou 4.48