Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Vlčková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: Sopuchová Pavla, Feilhauerová Jana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.0 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 08.96 Brno 05.09.2021
60 m 09.13 h Ostrava 08.01.2022
100 m 15.00 Šumperk 16.08.2020
150 m 23.29 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
150 m 24.1 Kopřivnice - ZŠ Alšova 07.10.2019
300 m 47.92 Brno 06.09.2021
600 m 2:27.2 Kopřivnice 24.10.2019
800 m 2:45.78 Brno 11.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.17 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.58 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 10.36 h Ostrava 16.01.2022
100 m překážek (0.76/8.20) 17.75 Třinec 02.09.2021
200 m překážek (0.76) 35.94 Třinec 26.08.2021
skok daleký 3.56 Třinec 11.05.2019
skok daleký 3.81 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
vrh koulí 2kg 06.74 Kopřivnice 23.08.2018
vrh koulí 2kg 08.12 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
vrh koulí 3kg 07.54 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
vrh koulí 3kg 08.85 h Ostrava 08.01.2022
hod diskem 0,75kg 20.79 Ostrava - Vítkovice 09.06.2021
hod diskem 1kg 17.11 Šumperk 22.08.2021
hod oštěpem 400g 28.94 Hranice 22.09.2019
hod oštěpem 500g 40.54 Třinec 02.09.2021
hod oštěpem 600g 34.37 Šumperk 22.08.2021
hod kriketovým míčkem 45.71 Třinec 13.06.2019
hod plným míčem 2kg 06.83 Kopřivnice 19.05.2020
pětiboj 1826 Třinec 11.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.0 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 09.32 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
100 m 15.00 Šumperk 16.08.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 17.84 Třinec 25.08.2020
skok daleký 3.81 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
vrh koulí 3kg 07.01 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
vrh koulí 3kg 07.54 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
hod diskem 0,75kg 18.12 Frýdek-Místek 23.09.2020
hod oštěpem 500g 33.94 Třinec 24.06.2020
hod oštěpem 600g 26.26 Šumperk 16.08.2020
hod plným míčem 2kg 06.83 Kopřivnice 19.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Frýdek-Místek 32.40
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky 16 Frýdek-Místek 18.12
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Frýdek-Místek 32.10
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 3 Frýdek-Místek 18.02
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R04 5 Uherské Hradiště 18.31
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod oštěpem 500g/Žky 11 Uherské Hradiště 29.35
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky Třinec 30.44
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 4 Třinec 17.84
24.08.2020 Vrhačský pohár (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Ostrava - Vítkovice 30.28
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 8 Šumperk 26.26
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/R02 5 Šumperk 15.00
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 5 Ostrava - Vítkovice 30.40
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 11 Ostrava - Vítkovice 07.54
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod diskem 0,75kg/Žky/F 12 Třinec 14.20
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky/F Třinec 33.94
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žky 5 Opava 30.51
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) hod diskem 0,75kg/Žky 11 Opava 16.50
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B05 5 Opava 09.32
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Žky 18 Opava 07.24
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žky Opava 29.69
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B06 Opava DNS
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 31.17
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) hod plným míčem 2kg/Žky 5 Kopřivnice 06.83
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) skok z místa/Žky 7= Kopřivnice 2.00
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 50 m/Žky 2= Kopřivnice 08.0
16.05.2020 1.Porubské házení 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Ostrava - Poruba 32.20
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 13 Ostrava - Vítkovice 07.01
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 20 Ostrava - Vítkovice 3.81
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R07 4 Ostrava - Vítkovice 09.32