Karta atleta

Export do excelu
  • Andrea Malinková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Jäkl Karviná, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.48 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m 09.46 Opava 16.06.2020
100 m 15.91 Šumperk 16.08.2020
150 m 24.71 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
150 m 22.86 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
200 m 33.49 Přerov 01.05.2019
300 m 55.23 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
800 m 3:28.23 Třinec 24.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.50 Frýdek-Místek 17.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.12 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 12.33 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.65 Uherské Hradiště 30.08.2020
200 m překážek (0.76) 40.86 Opava 01.09.2020
skok daleký 3.70 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok daleký 3.86 Opava 16.06.2020
vrh koulí 2kg 06.94 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
vrh koulí 2kg 07.25 Přerov 23.10.2019
vrh koulí 3kg 05.76 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
hod diskem 0,75kg 19.18 Frýdek-Místek 23.09.2020
hod diskem 1kg 16.90 Třinec 23.08.2020
hod oštěpem 400g 23.12 Přerov 23.10.2019
hod oštěpem 500g 22.28 Frýdek-Místek 23.09.2020
hod kriketovým míčkem 35.30 Frýdek-Místek 05.09.2019
pětiboj 1206 Třinec 24.04.2019
sprintérský trojboj 0901 Přerov 01.05.2019
vrhačský trojboj 0867 Přerov 23.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.68 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 09.46 Opava 16.06.2020
100 m 15.91 Šumperk 16.08.2020
150 m 22.86 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 12.33 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.65 Uherské Hradiště 30.08.2020
200 m překážek (0.76) 40.86 Opava 01.09.2020
skok daleký 3.70 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok daleký 3.86 Opava 16.06.2020
vrh koulí 3kg 05.76 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
hod diskem 0,75kg 19.18 Frýdek-Místek 23.09.2020
hod diskem 1kg 16.90 Třinec 23.08.2020
hod oštěpem 500g 22.28 Frýdek-Místek 23.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 11 Frýdek-Místek 22.28
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky 12 Frýdek-Místek 19.18
01.09.2020 5.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 2 Opava 40.86
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R04 8 Uherské Hradiště 19.65
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky/B04 6 Uherské Hradiště 41.44
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Ž 14 Třinec 16.90
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 12 Šumperk 15.12
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/R04 6 Šumperk 15.91
04.08.2020 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) hod diskem 1kg/Ž 6 Opava 15.11
04.08.2020 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/Ž 6 Opava 23.99
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 2 Ostrava - Vítkovice 19.94
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B03 6 Ostrava - Vítkovice 22.86
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 12 Šumperk 16.00
16.06.2020 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž 8 Opava 3.86
16.06.2020 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/Ž/B03 6 Opava 22.97
16.06.2020 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/Ž/B03 4 Opava 09.46
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žky 20 Opava 21.41
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B07 4 Opava 23.02
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 2 Opava 20.41
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žky 7 Frýdek-Místek 3.79
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B04 4 Frýdek-Místek 09.62
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žky Ostrava - Vítkovice DNS
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R04 7 Ostrava - Vítkovice 09.68
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky 6 Ostrava - Vítkovice 05.76
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 5 Ostrava - Vítkovice 12.33
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 23 Ostrava - Vítkovice 3.70
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B03 Ostrava - Vítkovice DNS