Karta atleta

Export do excelu
  • Valentýna Jindrová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Benešová Denisa
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.20 h Praha - Stromovka 19.01.2020
60 m 08.08 Kolín 04.10.2020
100 m 12.85 Nýřany 12.09.2020
150 m 19.46 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 19.32 Třinec 20.09.2020
200 m 27.23 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 26.39 Plzeň 11.07.2020
300 m 42.50 h Praha - Stromovka 16.02.2020
300 m 41.93 Třinec 19.09.2020
600 m 2:06.08 Plzeň 09.06.2017
800 m 2:42.71 Plzeň 21.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.09 Plzeň 09.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.15 h Plzeň 21.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.71 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.63 Plzeň 20.06.2020
200 m překážek (0.76) 32.38 Plzeň 02.06.2020
skok vysoký 1.46 Klatovy 25.06.2020
skok daleký 5.02 h Plzeň 21.12.2019
skok daleký 4.90 Plzeň 31.08.2020
vrh koulí 2kg 06.22 Plzeň 28.08.2019
vrh koulí 3kg 06.20 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 500g 21.92 Čejkovice 18.08.2020
hod kriketovým míčkem 31.42 Plzeň 09.05.2019
pětiboj 2351 Sušice 21.06.2019
sedmiboj [Zky] 3792 Plzeň 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.20 h Praha - Stromovka 19.01.2020
60 m 08.08 Kolín 04.10.2020
100 m 12.85 Nýřany 12.09.2020
150 m 19.46 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 19.32 Třinec 20.09.2020
200 m 27.23 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 26.39 Plzeň 11.07.2020
300 m 42.50 h Praha - Stromovka 16.02.2020
300 m 41.93 Třinec 19.09.2020
800 m 2:42.71 Plzeň 21.06.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 09.71 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.63 Plzeň 20.06.2020
200 m překážek (0.76) 32.38 Plzeň 02.06.2020
skok vysoký 1.46 Klatovy 25.06.2020
skok daleký 4.85 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 4.90 Plzeň 31.08.2020
vrh koulí 3kg 06.20 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 500g 21.92 Čejkovice 18.08.2020
sedmiboj [Zky] 3792 Plzeň 20.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B01 6 Kolín 19.51
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B01 5 Kolín 42.89
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R02 3 Kolín 08.08
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FB Kolín 08.01
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 60 m/Žky/FB Bílina 08.09
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 300 m/Žky/B01 3 Bílina 43.18
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 60 m/Žky/R02 2 Bílina 08.21
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/R2 6 Třinec 41.93
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/R3 3 Třinec 19.32
12.09.2020 3.kolo OMD muži, ženy (Atletclub Nýřany) 100 m/Ž/FA Nýřany 12.85
12.09.2020 3.kolo OMD muži, ženy (Atletclub Nýřany) 100 m/Ž/R04 2 Nýřany 13.06
31.08.2020 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žky 5 Plzeň 4.90
31.08.2020 Veřejné závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky 5 Plzeň 15.79
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žky/FA 4 Stříbro 08.28
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) hod oštěpem 500g/Žky 19 Stříbro 18.81
26.08.2020 2. kolo KMD starší žáci, žákyně (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žky/R04 2 Stříbro 08.40
25.08.2020 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2020 (AKM Viktoria Plzeň) 300 m/Ž/B01 1 Nýřany 42.72
18.08.2020 Atletické úterý II (Atletický klub Hodonín,z.s., AC Čejkovice) hod oštěpem 500g/Žky 6 Čejkovice 21.92
18.08.2020 Atletické úterý II (Atletický klub Hodonín,z.s., AC Čejkovice) skok vysoký/Ž 5 Čejkovice 1.36
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/FA Plzeň 12.93
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R02 1 Plzeň 13.03
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B03 1 Plzeň 26.39
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) skok vysoký/Žky 6 Klatovy 1.46
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 5 Klatovy 16.69
25.06.2020 1. kolo KMD starší žáci, žákyně (Atletika Klatovy) 300 m/Žky/B03 1 Klatovy 42.81
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Žky 8 Plzeň 1.45
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Plzeň 15.63
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 3kg/Žky 20 Plzeň 06.20
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žky/B01 5 Plzeň 19.44
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žky/B01 3 Plzeň 2:42.71
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 500g/Žky 17 Plzeň 20.57
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žky 6 Plzeň 4.77
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) sedmiboj [Zky]/Žky 8 Plzeň 3792
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žky/F 5 Stříbro 08.34
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žky/B01 2 Stříbro 19.66
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žky/R05 1 Stříbro 08.28
13.06.2020 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva (TJ Baník Stříbro) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Stříbro 17.26
02.06.2020 Klubové závody žactva (AK Škoda Plzeň ) skok daleký/Žky 8 Plzeň 4.75
02.06.2020 Klubové závody žactva (AK Škoda Plzeň ) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 4 Plzeň 32.38
02.06.2020 Klubové závody žactva (AK Škoda Plzeň ) skok vysoký/Žky Plzeň DNS
26.05.2020 2. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK Škoda Plzeň ) 60 m/Žky/B01 3 Plzeň 08.38
26.05.2020 2. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK Škoda Plzeň ) hod oštěpem 500g/Žky 17 Plzeň 21.64
23.05.2020 Oddílové veřejné závody žactva – sprinty (TJ Baník Stříbro spolek ) 60 m/Žky/B01 6 Stříbro 08.48
23.05.2020 Oddílové veřejné závody žactva – sprinty (TJ Baník Stříbro spolek ) 150 m/Žky/B01 4 Stříbro 19.79
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/R2 3 Praha - Stromovka 19.46
29.02.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/R1 4 Praha - Stromovka 43.00
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 300 m/Žky/B01 2 Praha - Stromovka 42.50
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 8 Praha - Stromovka 10.02
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B06 1 Praha - Strahov 09.71
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B02 1 Praha - Strahov 19.47
26.01.2020 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žky 7 Plzeň 4.65
26.01.2020 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/B01 4 Plzeň 08.37
26.01.2020 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Plzeň 10.81
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Dky/F 6 Praha - Stromovka 08.20
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) skok daleký/Dky 11 Praha - Stromovka 4.85
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Dky/R02 2 Praha - Stromovka 08.30
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 200 m/Dky/B06 1 Praha - Stromovka 27.23