Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Hassmannová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Větrovcová Hana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.88 h Kladno 10.01.2019
60 m 08.21 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m 08.20 Kladno 01.06.2020
150 m 20.53 Slaný 21.06.2019
150 m 20.44 h Praha - Strahov 12.01.2020
200 m 27.02 Kladno 01.06.2020
300 m 43.68 h Praha - Strahov 26.01.2020
300 m 43.30 Kladno 01.07.2020
600 m 1:49.80 Kladno 02.05.2019
800 m 2:52.07 Slaný 11.05.2018
1000 m 3:43.31 Kutná Hora 16.09.2018
50 m překážek (0.76/7.70) 08.35 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.74 h Praha - Stromovka 16.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.53 Kutná Hora 05.05.2019
skok vysoký 1.25 h Kladno 15.01.2018
skok daleký 4.34 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok daleký 4.31 Slaný 10.05.2019
vrh koulí 2kg 09.50 h Kladno 10.01.2019
vrh koulí 2kg 09.68 Slaný 21.06.2019
hod oštěpem 400g 18.45 Kladno 04.09.2018
hod kriketovým míčkem 37.89 Kladno 02.05.2019
pohár rozhlasu 1356 Plzeň 11.06.2019
pětiboj 2406 Slaný 10.05.2019
trojboj 1276 Kladno 17.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.21 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m 08.20 Kladno 01.06.2020
150 m 20.44 h Praha - Strahov 12.01.2020
200 m 27.02 Kladno 01.06.2020
300 m 43.68 h Praha - Strahov 26.01.2020
300 m 43.30 Kladno 01.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 300 m/Žky/B01 5 Nové Město nad Metují 45.74
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žky/R01 5 Nové Město nad Metují 08.66
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/FA Kladno 08.26
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B01 2 Kladno 45.04
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R03 2 Kladno 08.41
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/R03 Liberec DNS
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B01 2 Kladno 43.30
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R03 1 Beroun 08.29
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/FA 4 Beroun 08.29
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žky/B03 1 Beroun 43.75
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R01 Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B01 Kolín NM
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žky/R03 1 Slaný 08.43
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žky/FA 4 Slaný 08.49
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žky/B03 1 Slaný 20.60
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kladno (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky Kladno 08.20
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kladno (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž Kladno 27.02
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R02 Ostrava - Vítkovice DNS
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B04 Ostrava - Vítkovice DNS
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/R01 MS Praha - Strahov 08.40
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 300 m/Žky/B05 MS Praha - Strahov 43.68
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R01 2 Praha - Strahov 08.24
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FA Praha - Strahov 08.21
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B02 3 Praha - Strahov 20.44