Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Marková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.87 h Český Brod 18.01.2020
60 m 08.95 Praha - Vokovice 16.09.2020
100 m 14.35 Praha - Podvinný mlýn 17.09.2020
150 m 21.62 Praha - Děkanka 13.06.2020
300 m 47.54 Praha - Kotlářka 07.09.2020
600 m 1:54.93 Praha - Jeseniova 24.04.2019
800 m 2:39.18 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 2:31.18 Praha - Děkanka 21.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.07 Stará Boleslav 05.10.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 12.23 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 21.31 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok vysoký 1.36 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok vysoký 1.42 Praha - Kotlářka 29.06.2020
skok daleký 4.19 h Český Brod 18.01.2020
skok daleký 4.32 Praha - Hostivař 01.06.2020
vrh koulí 2kg 06.17 Praha - Kotlářka 17.06.2019
vrh koulí 3kg 05.30 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 05.79 Praha - Hostivař 01.06.2020
hod diskem 0,75kg 12.79 Pacov 21.08.2020
hod oštěpem 500g 13.72 Praha - Hostivař 04.10.2020
hod oštěpem 600g 13.09 Moravská Třebová 19.09.2020
hod kriketovým míčkem 20.98 Praha-Pekařka 21.06.2018
pětiboj 1708 Stará Boleslav 05.10.2019
pětiboj hala [Zky] 1861 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 2476 Praha - Děkanka 13.06.2020
vrhačský trojboj 0473 Pacov 21.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.87 h Český Brod 18.01.2020
60 m 08.95 Praha - Vokovice 16.09.2020
100 m 14.35 Praha - Podvinný mlýn 17.09.2020
150 m 21.62 Praha - Děkanka 13.06.2020
300 m 47.54 Praha - Kotlářka 07.09.2020
800 m 2:39.18 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 2:31.18 Praha - Děkanka 21.06.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 12.23 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 21.31 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok vysoký 1.36 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok vysoký 1.42 Praha - Kotlářka 29.06.2020
skok daleký 4.19 h Český Brod 18.01.2020
skok daleký 4.32 Praha - Hostivař 01.06.2020
vrh koulí 3kg 05.30 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 05.79 Praha - Hostivař 01.06.2020
hod diskem 0,75kg 12.79 Pacov 21.08.2020
hod oštěpem 500g 13.72 Praha - Hostivař 04.10.2020
hod oštěpem 600g 13.09 Moravská Třebová 19.09.2020
pětiboj hala [Zky] 1861 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 2476 Praha - Děkanka 13.06.2020
vrhačský trojboj 0473 Pacov 21.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) sedmiboj [Zky]/Žky Praha - Hostivař 2078
03.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 150 m/Žky Praha - Hostivař 22.0
04.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 800 m/Žky Praha - Hostivař 2:36.1
03.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Praha - Hostivař DNF
04.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Hostivař 13.72
03.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Hostivař 05.45
04.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok daleký/Žky Praha - Hostivař 4.19
03.10.2020 Klubové víceboje ATHOS (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok vysoký/Žky Praha - Hostivař 1.03
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) hod oštěpem 600g/Ž 25 Moravská Třebová 13.09
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 60 m/Ž/B01 4 Moravská Třebová 09.18
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) vrh koulí 3kg/Ž 27 Moravská Třebová 05.21
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 60 m překážek/Ž/B01 5 Moravská Třebová 13.16
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) skok vysoký/Ž Moravská Třebová NM
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) skok daleký/Ž 14 Moravská Třebová 4.17
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 800 m/Ž/B01 4 Moravská Třebová 2:39.11
17.09.2020 II. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/R04 1 Praha - Podvinný mlýn 14.35
16.09.2020 Finále C Přeboru Prahy družstev starších žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s., FTVS Praha) 800 m/Žky Praha - Vokovice 2:34.03
16.09.2020 Finále C Přeboru Prahy družstev starších žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s., FTVS Praha) 60 m/Žky/B02 2 Praha - Vokovice 08.95
07.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/B04 2 Praha - Kotlářka 09.06
07.09.2020 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 300 m/Žky/B04 2 Praha - Kotlářka 47.54
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 800 m/Žky Praha - Juliska 2:34.82
31.08.2020 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žky Praha - Juliska NM
21.08.2020 Vrhačský trojboj (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky Pacov 12.79
21.08.2020 Vrhačský trojboj (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Pacov 05.31
21.08.2020 Vrhačský trojboj (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Pacov 09.35
21.08.2020 Vrhačský trojboj (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrhačský trojboj/Žky Pacov 0473
29.06.2020 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Ž 6 Praha - Kotlářka 1.42
29.06.2020 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha) 800 m/Ž 5 Praha - Kotlářka 2:34.54
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/K03 2 Praha - Děkanka 09.05
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B02 2 Praha - Děkanka 2:31.18
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky/F 16 Praha - Děkanka 1.35
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky/J02 13 Praha - Děkanka 1.35
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky/J02 19 Praha - Děkanka 05.67
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B05 6 Praha - Děkanka 21.31
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B06 3 Praha - Děkanka 21.62
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/J02 17 Praha - Děkanka 3.88
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky/S02 17 Praha - Děkanka 09.47
13.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) sedmiboj [Zky]/Žky/F 29 Praha - Děkanka 2476
14.06.2020 Víceboje na Děkance - Kvalifikační víceboje dospělých, juniorských, dorosteneckých kategorií a kategorií staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B02 5 Praha - Děkanka 2:38.68
10.06.2020 Uzavřené klubové závody ATLETIKA HOSTIVAŘ, z.s. (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Praha - Hostivař 21.2
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok daleký/Žky Praha - Hostivař 4.32
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 9 Praha - Hostivař 05.79
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m/Žky/B02 2 Praha - Hostivař 08.8
18.01.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky 10= Český Brod 08.87
18.01.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žky 8 Český Brod 4.19
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B5 7 Praha - Stromovka 12.59
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B1 5 Praha - Stromovka 2:39.18
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 45 Praha - Stromovka 3.93
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 63 Jablonec nad Nisou 1861
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B05 8 Jablonec nad Nisou 12.23
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žky/FB 9= Jablonec nad Nisou 1.36
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/FB 30 Jablonec nad Nisou 05.30
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky/BB 25 Jablonec nad Nisou 3.89
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B04 3 Jablonec nad Nisou 2:43.90