Karta atleta

Export do excelu
  • Viktorie Preti
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Větrovcová Hana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.20 h Kladno 10.01.2019
60 m 08.55 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m 08.21 Kladno 01.07.2020
150 m 21.01 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 20.17 Kladno 28.08.2020
200 m 27.90 Jablonec nad Nisou 15.08.2020
300 m 50.21 Kladno 01.06.2018
800 m 3:10.10 Slaný 11.05.2018
50 m překážek (0.76/7.70) 09.63 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.87 Kutná Hora 05.05.2019
skok vysoký 1.20 h Kladno 06.12.2018
skok daleký 4.31 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 4.23 Slaný 21.06.2019
vrh koulí 2kg 07.00 h Kladno 10.01.2019
hod kriketovým míčkem 29.80 Slaný 11.05.2018
pětiboj 1890 Slaný 10.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.55 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m 08.21 Kladno 01.07.2020
150 m 20.17 Kladno 28.08.2020
200 m 27.90 Jablonec nad Nisou 15.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žky/FB 5 Nové Město nad Metují 08.95
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žky/R03 3 Nové Město nad Metují 08.57
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žky/B02 6 Nové Město nad Metují 21.39
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/FA 4 Kladno 08.28
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B01 3 Kladno 20.17
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R04 1 Kladno 08.39
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 60 m/Žky/B01 2 Jablonec nad Nisou 08.29
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 200 m/U23Z/B04 2 Jablonec nad Nisou 27.90
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/F 5 Kladno 08.21
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B02 1 Kladno 20.36
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R05 2 Beroun 08.27
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/FA 5 Beroun 08.31
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B03 1 Beroun 20.29
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R02 Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B10 Kolín NM
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žky/R04 1 Slaný 08.63
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žky/FA 5 Slaný 08.56
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žky/B02 1 Slaný 20.70
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kladno (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky Kladno 08.38
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R05 1 Praha - Strahov 08.55
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FB 6 Praha - Strahov 08.71