Karta atleta

Export do excelu
  • Nela Kožuchová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.02 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 09.04 Brno 07.09.2020
150 m 23.72 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
150 m 22.20 Opava 09.06.2020
300 m 52.39 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
300 m 47.77 Brno 08.09.2020
400 m 93.1 Frýdek-Místek 25.10.2013
500 m 1:31.10 Frýdek-Místek 17.06.2020
600 m 1:55.8 Frýdek-Místek 27.05.2020
800 m 2:42.72 Opava 09.06.2020
1500 m 5:49.52 Brno 07.09.2020
1 anglická míle 6:57.1 Frýdek-Místek 17.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.03 Třinec 24.04.2019
1500 m překážek 6:35.55 Ostrava 12.09.2021
skok vysoký 0.95 Frýdek-Místek 12.06.2017
skok daleký 4.11 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok daleký 4.22 Frýdek-Místek 31.05.2020
hod oštěpem 400g 10.13 Frýdek-Místek 01.08.2018
hod kriketovým míčkem 29.20 Třinec 24.04.2019
pohár rozhlasu 0292 TJ Slezan Frýdek-Místek 09.05.2019
pětiboj 1426 Třinec 24.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.02 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 09.04 Brno 07.09.2020
150 m 22.20 Opava 09.06.2020
300 m 47.77 Brno 08.09.2020
500 m 1:31.10 Frýdek-Místek 17.06.2020
600 m 1:55.8 Frýdek-Místek 27.05.2020
800 m 2:42.72 Opava 09.06.2020
1500 m 5:49.52 Brno 07.09.2020
1500 m překážek 6:36.17 Kolín 04.10.2020
skok daleký 4.11 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok daleký 4.22 Frýdek-Místek 31.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.12.2020 Slezanský kros (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Žky 5 Frýdek-Místek 0:13:52
10.10.2020 Bašťanská šestka - junior (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) Přespolní běh/Žky 7 Baška 0:08:04
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m překážek/Žky 11 Kolín 6:36.17
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žky 11 Břeclav 5:51.36
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žky/B01 7 Frýdek-Místek 2:48.15
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žky/B16 2 Brno 09.04
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 300 m/Žky/B16 3 Brno 47.77
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 1500 m/Žky/FB 15 Brno 5:49.52
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žky/KE 7 Brno 3.90
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky 5 Třinec 2:44.78
17.06.2020 Pětka na dráze (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žky 9 Frýdek-Místek 1:31.10
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 800 m/Žky 7 Opava 2:49.39
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 800 m/Žky 8 Opava 2:42.72
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B07 2 Opava 22.20
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žky 4 Frýdek-Místek 4.22
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B02 4 Frýdek-Místek 09.23
27.05.2020 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek z.s.) 600 m/Žky 7 Frýdek-Místek 1:55.8
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 13 Ostrava - Vítkovice 4.11
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R05 1 Ostrava - Vítkovice 09.02
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B06 Ostrava - Vítkovice DNS