Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Kubičková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SKOK J. Hradec, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.31 h České Budějovice 02.03.2019
60 m 10.03 h České Budějovice 02.03.2019
60 m 09.25 České Budějovice 20.06.2020
150 m 24.15 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
150 m 25.19 h Praha - Strahov 18.01.2020
800 m 3:09.92 Nová Včelnice 16.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.59 Nová Včelnice 19.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.88 h Praha - Strahov 18.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.33 České Budějovice 06.06.2020
200 m překážek (0.76) 39.05 České Budějovice 05.09.2020
skok vysoký 1.25 České Budějovice 06.06.2020
skok daleký 3.85 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.05 České Budějovice - Čtyři Dvory 29.08.2021
vrh koulí 2kg 05.36 Jindřichův Hradec 28.09.2019
vrh koulí 3kg 04.66 Jindřichův Hradec 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.25 České Budějovice 20.06.2020
150 m 25.19 h Praha - Strahov 18.01.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 11.88 h Praha - Strahov 18.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.33 České Budějovice 06.06.2020
200 m překážek (0.76) 39.05 České Budějovice 05.09.2020
skok vysoký 1.25 České Budějovice 06.06.2020
skok daleký 3.85 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.02 Nová Včelnice 14.06.2020
vrh koulí 3kg 04.66 Jindřichův Hradec 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R9 3 Brno 19.64
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žky/KE 6 Brno 3.95
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 3 České Budějovice 39.05
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žky/B06 5 České Budějovice 09.49
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/R02 6 České Budějovice 09.25
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 České Budějovice 40.07
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky 26 České Budějovice 3.90
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen a KP 5000m mužů (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Ž/F 13 Nová Včelnice 4.02
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žky 7 České Budějovice 1.25
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 1 České Budějovice 19.33
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Jindřichův Hradec (SKOK J. Hradec, z.s.) skok daleký/Žky Jindřichův Hradec 3.93
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Jindřichův Hradec (SKOK J. Hradec, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 5 Jindřichův Hradec 04.66
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Jindřichův Hradec (SKOK J. Hradec, z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Jindřichův Hradec 09.0
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky 22 Praha - Strahov 3.85
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 4 Praha - Strahov 11.88
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B11 3 Praha - Strahov 25.19