Karta atleta

Export do excelu
  • Vendula Staňková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér: Fišera Vratislav
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.15 Třebíč 04.06.2020
60 m 08.21 h Praha - Strahov 26.01.2020
60 m 08.22 Třebíč 01.06.2020
100 m 13.66 Třebíč 04.06.2020
150 m 20.89 h Praha - Strahov 26.01.2020
150 m 20.73 Třebíč 23.05.2020
300 m 48.27 Třebíč 26.05.2019
800 m 2:50.16 Třebíč 11.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.89 Třebíč 11.05.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 19.33 Třebíč 20.06.2020
skok vysoký 1.34 h Brno-Olympia 14.02.2020
skok vysoký 1.43 Třebíč 20.06.2020
skok daleký 5.02 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok daleký 5.28 Třebíč 16.08.2020
vrh koulí 2kg 08.11 Humpolec 15.09.2019
vrh koulí 3kg 07.74 Třebíč 20.06.2020
hod diskem 0,75kg 18.34 Třebíč 24.09.2020
hod oštěpem 400g 21.44 Humpolec 15.09.2019
hod oštěpem 500g 24.10 Třebíč 01.06.2020
pohár rozhlasu 1047 Třebíč 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 37.63 Třebíč 21.09.2019
pětiboj 2247 Třebíč 21.09.2019
sedmiboj [Zky] 3177 Třebíč 21.06.2020
čtyřboj 1844 Pacov 15.06.2019
vrhačský trojboj 0953 Třebíč 24.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.15 Třebíč 04.06.2020
60 m 08.21 h Praha - Strahov 26.01.2020
60 m 08.22 Třebíč 01.06.2020
100 m 13.66 Třebíč 04.06.2020
150 m 20.89 h Praha - Strahov 26.01.2020
150 m 20.73 Třebíč 23.05.2020
800 m 2:55.63 Třebíč 21.06.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.33 Třebíč 20.06.2020
skok vysoký 1.34 h Brno-Olympia 14.02.2020
skok vysoký 1.43 Třebíč 20.06.2020
skok daleký 5.02 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok daleký 5.28 Třebíč 16.08.2020
vrh koulí 3kg 07.74 Třebíč 20.06.2020
hod diskem 0,75kg 18.34 Třebíč 24.09.2020
hod oštěpem 500g 24.10 Třebíč 01.06.2020
sedmiboj [Zky] 3177 Třebíč 21.06.2020
vrhačský trojboj 0953 Třebíč 24.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2020 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) hod diskem 0,75kg/Žky 4 Třebíč 18.34
24.09.2020 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Žky 5 Třebíč 07.73
24.09.2020 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) vrhačský trojboj/Žky 6 Třebíč 0953
24.09.2020 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 500g/Žky 5 Třebíč 21.85
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky 12 Třinec 5.00
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky Pacov NM
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm MS Pacov 4.73
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/F 6 Pacov 09.18
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Žky 8 Pacov 22.77
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/R01 2 Pacov 08.31
30.08.2020 Finále KPD juniorů, dorostu, žactva (Atletika Jihlava) skok daleký/Žky Jihlava 5.06
30.08.2020 Finále KPD juniorů, dorostu, žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/B04 2 Jihlava 08.40
30.08.2020 Finále KPD juniorů, dorostu, žactva (Atletika Jihlava) 300 m/Žky/B02 Jihlava DNF
26.08.2020 Atletická středa (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/B01 2 Třebíč 08.46
26.08.2020 Atletická středa (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky Třebíč 5.19
26.08.2020 Atletická středa (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žky/B01 Třebíč DNS
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Ž Znojmo 5.17
16.08.2020 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 500g/Žky 8 Třebíč 23.16
16.08.2020 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/B01 3 Třebíč 08.35
16.08.2020 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Ž Třebíč 5.28
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž 5 Břeclav 5.08
15.07.2020 Atletická středa (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky Třebíč 5.13
15.07.2020 Atletická středa (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 500g/Žky 5 Třebíč 19.75
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Ž Vyškov 4.99
27.06.2020 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B01 2 Pacov 08.27
27.06.2020 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žky/F 4 Pacov 1.43
27.06.2020 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Žky/F 9 Pacov 19.22
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky 4 Třebíč 2:55.63
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 500g/Žky 9 Třebíč 19.68
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Žky 7 Třebíč 07.74
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky Třebíč 4.81
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky Třebíč 1.43
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) sedmiboj [Zky]/Žky 5 Třebíč 3177
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 4 Třebíč 19.33
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žky/B02 1 Třebíč 20.74
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) skok daleký/Žky Jihlava 5.18
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/B01 3 Jihlava 08.30
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) 150 m/Žky/B02 1 Jihlava 20.85
04.06.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) sprintérský trojboj/Žky Třebíč 2145
04.06.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/B01 1 Třebíč 08.42
04.06.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 50 m/Žky/B01 1 Třebíč 07.15
04.06.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Žky/B01 1 Třebíč 13.66
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Třebíč (TJ Spartak Třebíč, spolek) trojboj/Žky Třebíč 1824
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Třebíč (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B01 1 Třebíč 08.22
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Třebíč (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žky Třebíč 5.42
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Třebíč (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 500g/Žky 4 Třebíč 24.10
28.05.2020 Třebíčská laťka (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky/F 5 Třebíč 1.38
23.05.2020 Uzavřené zahajovací závody (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Ž Třebíč 5.04
23.05.2020 Uzavřené zahajovací závody (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Žky Třebíč 07.47
23.05.2020 Uzavřené zahajovací závody (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žky/B01 1 Třebíč 20.73
21.05.2020 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Žky 11 Třebíč 07.12
21.05.2020 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 500g/Žky 5 Třebíč 22.84
21.05.2020 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) vrhačský trojboj/Žky/F 8 Třebíč 0925
21.05.2020 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) hod diskem 0,75kg/Žky 7 Třebíč 17.87
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) skok daleký/Žky/F Praha - Stromovka DNS
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žky/R10 MS Praha - Stromovka 08.24
14.02.2020 Brněnská Laťka - žactvo (JAC Brno) skok vysoký/Žky 19= Brno-Olympia 1.34
02.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje staršího žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N) skok daleký/Žky/F02 MS Jablonec nad Nisou 4.78
02.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje staršího žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N) 60 m/Žky/R06 MS Jablonec nad Nisou 08.27
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky Praha - Strahov 5.02
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/F 4 Praha - Strahov 08.29
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/R13 1 Praha - Strahov 08.21
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žky/B04 1 Praha - Strahov 20.89
22.01.2020 Malá Okříšská laťka (Atletika Okříšky) skok vysoký/Žky Okříšky 1.34