Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Brabcová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Dipoli z.s.
  • Trenér: Vodička Tomáš, Sirotek Jan
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.75 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m 08.34 Černošice 03.06.2021
150 m 22.53 h Praha - Strahov 27.02.2019
150 m 21.75 Děčín 21.06.2020
200 m 27.58 Český Brod 20.06.2021
300 m 50.97 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 44.24 Kladno 11.06.2021
800 m 2:47.27 Černošice 03.06.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 11.93 Praha - Podvinný Mlýn 10.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.30 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 19.93 Černošice 19.05.2020
200 m překážek (0.76) 39.82 Slaný 05.06.2020
skok vysoký 1.30 h Černošice 15.02.2020
skok vysoký 1.30 Černošice 17.06.2020
skok daleký 3.86 h Praha - Juliska 06.02.2020
skok daleký 4.89 Černošice 03.06.2021
vrh koulí 2kg 09.51 Praha - Vokovice 18.06.2019
vrh koulí 3kg 08.41 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
vrh koulí 3kg 09.34 Vlašim 01.09.2021
hod diskem 0,75kg 35.26 Jablonec nad Nisou 11.09.2021
hod kladivem 3kg 25.59 Kolín 05.09.2021
hod oštěpem 500g 24.67 Brno 06.09.2021
hod kriketovým míčkem 29.02 Praha - Eden 26.04.2019
pětiboj 1577 Praha - Eden 26.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.90 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
60 m 08.70 Brno 07.09.2020
150 m 21.75 Děčín 21.06.2020
300 m 50.97 h Praha - Stromovka 15.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.93 Černošice 19.05.2020
200 m překážek (0.76) 39.82 Slaný 05.06.2020
skok vysoký 1.30 h Černošice 15.02.2020
skok vysoký 1.30 Černošice 17.06.2020
skok daleký 3.86 h Praha - Juliska 06.02.2020
skok daleký 4.27 Brno 07.09.2020
vrh koulí 3kg 08.41 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
vrh koulí 3kg 07.72 Brno 07.09.2020
hod diskem 0,75kg 25.12 Děčín 21.06.2020
hod kladivem 3kg 19.73 Beroun 28.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kladivem 3kg/Žky Beroun DNS
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R02 4 Beroun 08.70
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/FB 6 Beroun 08.70
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky 8 Beroun 23.91
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žky/B14 3= Brno 08.70
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok vysoký/Žky/FC 10 Brno 1.28
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žky/KD 10 Brno 4.27
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Žky/FB 19 Brno 07.72
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 0,75kg/Žky Kladno 23.41
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kladivem 3kg/Žky 4 Beroun 19.73
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky Beroun 24.97
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) hod diskem 0,75kg/Žky MS Děčín 25.12
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 150 m/Žky/B08 MS Děčín 21.75
17.06.2020 Youth high jump Černošice (ASK Dipoli z.s.) skok vysoký/Žky Černošice 1.30
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 0,75kg/Žky Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R05 Kolín NM
10.06.2020 VZ USK Praha staršího žactva (pro vybrané oddíly) (USK Praha) hod diskem 0,75kg/Žky Praha - Přátelství 21.89
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod diskem 0,75kg/Žky/F Slaný 20.39
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Slaný 39.82
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Meeting Černošice (ASK Dipoli z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Černošice 07.48
19.05.2020 1. Klubové závody žactva (ASK Dipoli z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Černošice 07.70
19.05.2020 1. Klubové závody žactva (ASK Dipoli z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Černošice 19.93
19.05.2020 1. Klubové závody žactva (ASK Dipoli z.s.) 60 m/Žky/B02 2 Černošice 08.97
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 8 Ostrava - Vítkovice 08.41
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R04 7 Ostrava - Vítkovice 08.90
15.02.2020 Černošická výška (ASK Dipoli z.s.) skok vysoký/Žky/F Černošice 1.30
06.02.2020 Veřejné závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žky 19 Praha - Juliska 3.86
06.02.2020 Veřejné závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žky/R08 2 Praha - Juliska 09.14
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B18 4 Praha - Stromovka 50.97
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky Praha - Stromovka NM
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky/F 19 Praha - Strahov 07.53
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R05 5 Praha - Strahov 09.09
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B6 7 Praha - Stromovka 09.11
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 14 Praha - Stromovka 07.94