Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Machová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Dipoli z.s.
  • Trenér: Vodička Tomáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.76 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m 08.44 Beroun 12.09.2020
150 m 21.29 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 20.79 Kladno 28.08.2020
300 m 48.18 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 45.43 Beroun 12.09.2020
800 m 2:59.90 Praha - Eden 26.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.66 h Praha - Strahov 27.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.48 Praha - Eden 26.04.2019
skok vysoký 1.22 Praha - Juliska 13.05.2019
skok daleký 3.29 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
vrh koulí 2kg 06.13 Praha - Děkanka 31.05.2018
vrh koulí 2kg 07.16 h Praha - Strahov 27.02.2019
vrh koulí 3kg 09.26 Slaný 05.06.2020
hod diskem 0,75kg 25.28 Děčín 21.06.2020
hod kladivem 3kg 20.59 Kladno 01.07.2020
hod oštěpem 500g 27.52 Černošice 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 30.87 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
pětiboj 1805 Praha - Eden 26.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.76 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m 08.44 Beroun 12.09.2020
150 m 21.33 h Praha - Stromovka 08.01.2020
150 m 20.79 Kladno 28.08.2020
300 m 48.18 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 45.43 Beroun 12.09.2020
vrh koulí 3kg 09.26 Slaný 05.06.2020
hod diskem 0,75kg 25.28 Děčín 21.06.2020
hod kladivem 3kg 20.59 Kladno 01.07.2020
hod oštěpem 500g 27.52 Černošice 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2020 /Mítink/finále KP B STČ ml.žactva a přípravky (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žky/B01 3 Čáslav 08.52
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žky/B01 5 Beroun 45.43
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R04 4 Beroun 08.55
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/FB 4 Beroun 08.44
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky 12 Beroun 21.85
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žky/B11 7 Brno 08.53
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Žky/FB 13 Brno 08.82
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Žky/FB 17 Brno 24.05
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 0,75kg/Žky Kladno DNS
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žky 6 Kladno 08.96
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B02 2 Kladno 20.79
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 3kg/Žky 7 Kladno 20.59
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 0,75kg/Žky 4 Kladno 24.72
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 4 Beroun 08.87
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky Beroun 22.59
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B07 2 Beroun 20.95
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) vrh koulí 3kg/Žky MS Děčín 09.19
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) hod diskem 0,75kg/Žky MS Děčín 25.28
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 800 m/Žky Děčín DNF
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 0,75kg/Žky Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 3kg/Žky Kolín NM
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) vrh koulí 3kg/Žky 6 Slaný 09.26
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod oštěpem 500g/Žky/F 12 Slaný 18.24
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Meeting Černošice (ASK Dipoli z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Černošice 27.52
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Meeting Černošice (ASK Dipoli z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Černošice 08.52
19.05.2020 1. Klubové závody žactva (ASK Dipoli z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Černošice 08.13
19.05.2020 1. Klubové závody žactva (ASK Dipoli z.s.) 60 m/Žky/B02 1 Černošice 08.83
06.02.2020 Veřejné závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žky/R09 1 Praha - Juliska 08.85
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B16 1 Praha - Stromovka 48.18
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky Praha - Stromovka DNS
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R06 2 Praha - Strahov 08.76
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B06 1 Praha - Strahov 21.49
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B7 3 Praha - Stromovka 08.91
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B10 1 Praha - Stromovka 21.33