Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Bednářová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: Suchá Eva
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.6 Jihlava 16.05.2019
60 m 09.94 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 09.65 Jihlava 04.05.2019
150 m 22.56 h Praha - Strahov 26.01.2020
150 m 22.30 Pacov 06.09.2020
300 m 48.08 Pacov 27.06.2020
500 m 1:45.8 Jihlava 16.05.2019
800 m 3:05.32 h Praha - Strahov 20.01.2019
800 m 2:53.83 Třebíč 21.09.2019
1500 m 6:31.10 Pacov 07.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.08 Jihlava 10.10.2019
skok vysoký 1.35 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok vysoký 1.43 Pacov 27.06.2020
skok daleký 4.30 Jihlava 01.06.2020
vrh koulí 2kg 06.76 Humpolec 15.09.2019
vrh koulí 3kg 06.29 h Praha - Strahov 26.01.2020
hod oštěpem 400g 17.84 Pacov 10.06.2018
hod oštěpem 500g 13.38 Pacov 08.09.2018
hod kriketovým míčkem 28.49 Třebíč 21.09.2019
hod plným míčem 1kg 06.40 Jihlava 16.05.2019
pětiboj 1541 Třebíč 21.09.2019
čtyřboj 0945 Humpolec 23.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 22.56 h Praha - Strahov 26.01.2020
150 m 22.30 Pacov 06.09.2020
300 m 48.08 Pacov 27.06.2020
800 m 2:54.28 Jihlava 01.06.2020
skok vysoký 1.35 h Jihlava 22.01.2020
skok vysoký 1.43 Pacov 27.06.2020
skok daleký 4.30 Jihlava 01.06.2020
vrh koulí 3kg 06.29 h Praha - Strahov 26.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/Žky 15= Nové Město nad Metují 1.35
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žky/B04 2 Nové Město nad Metují 23.06
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žky Pacov 1.41
06.09.2020 KP žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žky/B02 3 Pacov 22.30
26.08.2020 Atletická středa (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky 13 Třebíč 4.07
26.08.2020 Atletická středa (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky Třebíč 1.38
27.06.2020 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žky/F 5 Pacov 1.43
27.06.2020 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m/Žky/B03 1 Pacov 48.08
27.06.2020 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky/F 8 Pacov 4.60
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) skok daleký/Žky 12 Jihlava 4.18
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) skok vysoký/Žky 4 Jihlava 1.40
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) 150 m/Žky/B04 2 Jihlava 22.46
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Jihlava (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žky Jihlava 4.30
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Jihlava (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žky 6 Jihlava 2:54.28
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky 7 Praha - Strahov 1.35
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Žky 22 Praha - Strahov 06.29
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žky/B09 2 Praha - Strahov 22.56
22.01.2020 Průmyslovácká laťka 44. ročník (TJ Sokol Velké Meziříčí a ŠSK ) skok vysoký/Žky 5 Jihlava 1.35