Karta atleta

Export do excelu
  • Ema Dvořáková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér: Spišjak Vladimír
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.20 Chomutov 07.10.2020
60 m 09.78 Kadaň 31.05.2018
60 m 09.96 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
150 m 24.13 Děčín 15.05.2018
200 m 29.85 Děčín 29.08.2020
300 m 47.67 Děčín 12.09.2020
400 m 64.82 Děčín 29.08.2020
600 m 1:52.20 Chomutov 07.10.2020
800 m 2:39.30 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
800 m 2:35.89 Bílina 28.06.2020
1000 m 3:32.39 Chomutov 30.05.2020
1500 m 5:46.97 Ústí nad Labem 11.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.51 Bílina 05.05.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 18.83 Děčín 12.09.2020
200 m překážek (0.76) 34.68 Děčín 21.06.2020
skok daleký 3.64 Chomutov 24.09.2019
vrh koulí 2kg 07.53 Most 12.06.2019
hod oštěpem 400g 13.89 Chomutov 25.10.2019
hod kriketovým míčkem 25.29 Chomutov 24.09.2019
pětiboj 1214 Chomutov 17.10.2018
trojboj 0827 Kadaň 31.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.20 Chomutov 07.10.2020
200 m 29.85 Děčín 29.08.2020
300 m 47.67 Děčín 12.09.2020
400 m 64.82 Děčín 29.08.2020
600 m 1:52.20 Chomutov 07.10.2020
800 m 2:39.30 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
800 m 2:35.89 Bílina 28.06.2020
1000 m 3:32.39 Chomutov 30.05.2020
1500 m 5:46.97 Ústí nad Labem 11.06.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 18.83 Děčín 12.09.2020
200 m překážek (0.76) 34.68 Děčín 21.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2020 Kontrolní závody žactvo TJ VTŽ Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) 600 m/Žky Chomutov 1:52.20
07.10.2020 Kontrolní závody žactvo TJ VTŽ Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) 50 m/Žky/B03 3 Chomutov 08.20
27.09.2020 3. kolo KPD mužů a žen (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) 300 m překážek/Ž Chomutov 51.80
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (AK Bílina) 800 m/Žky/B01 6 Bílina 2:44.71
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 4 Děčín 18.83
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 300 m/Žky/B03 1 Děčín 47.67
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 400 m/Ž Děčín 64.82
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/Ž/B02 6 Děčín 29.85
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 800 m/Ž 4 Bílina 2:35.89
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 800 m/Žky Děčín 2:41.88
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 1 Děčín 34.68
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 400 m/Ž/B01 2 Ústí nad Labem 66.80
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 1500 m/Žky 6 Ústí nad Labem 5:46.97
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Ústí nad Labem 36.42
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 800 m/Žky Bílina 2:37.08
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Bílina 19.01
30.05.2020 1. Kontrolní závody (TJ VTŽ Chomutov) 1000 m/Ž 9 Chomutov 3:32.39
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 800 m/Žky 4 Jablonec nad Nisou 2:39.30
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žky/B02 MS Praha - Strahov 2:48.07