Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Chudejová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Nožička Milan
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.05 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
60 m 08.65 Ostrava 02.06.2021
150 m 22.22 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
150 m 21.22 Ostrava - Vítkovice 02.09.2020
300 m 49.37 Ostrava - Vítkovice 02.07.2020
600 m 2:09.40 Ostrava - Vítkovice 17.09.2019
800 m 3:05.05 Ostrava - Vítkovice 05.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.55 Třinec 13.06.2019
200 m překážek (0.76) 34.94 Ostrava - Vítkovice 03.06.2021
skok daleký 3.46 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
skok daleký 3.73 Ostrava 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 29.20 Ostrava - Vítkovice 17.09.2019
pětiboj 1317 Ostrava - Vítkovice 05.06.2019
čtyřboj 1224 Ostrava - Vítkovice 17.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.05 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
60 m 08.76 Ostrava - Vítkovice 19.08.2020
150 m 22.22 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
150 m 21.22 Ostrava - Vítkovice 02.09.2020
300 m 49.37 Ostrava - Vítkovice 02.07.2020
600 m 2:10.27 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
skok daleký 3.73 Ostrava 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B03 5 Břeclav 21.33
02.09.2020 Vítkovická míle (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Ž/B01 1 Ostrava - Vítkovice 21.22
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky/B04 Uherské Hradiště DQ
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B02 4 Třinec 08.80
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B02 4 Třinec 21.49
19.08.2020 Vítkovický atletický mítink (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/B02 2 Ostrava - Vítkovice 08.76
19.08.2020 Vítkovický atletický mítink (SSK Vítkovice) 150 m/Ž/B03 1 Ostrava - Vítkovice 21.29
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/B02 3 Ostrava - Vítkovice 08.81
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B03 2 Ostrava - Vítkovice 21.81
02.07.2020 Vítkovický atletický mítink staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/B02 1 Ostrava - Vítkovice 08.77
02.07.2020 Vítkovický atletický mítink staršího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B02 5 Ostrava - Vítkovice 49.37
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B03 6 Opava 09.00
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B03 4 Opava 22.34
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B04 3 Opava 08.91
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B04 4 Opava 21.79
01.06.2020 Spolu na startu ve Vítkovicích (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky 10 Ostrava 3.73
01.06.2020 Spolu na startu ve Vítkovicích (SSK Vítkovice) 150 m/Dky/B02 6 Ostrava 22.22
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 22.80
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 600 m/Žky 7 Ostrava - Vítkovice 2:10.27
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B01 5 Ostrava - Vítkovice 22.22
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R06 4 Ostrava - Vítkovice 09.05
19.01.2020 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B03 Ostrava - Vítkovice DNS
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R07 1 Ostrava - Vítkovice 09.08
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B08 2 Ostrava - Vítkovice 22.32