Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Holub
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: Feilhauerová Jana
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.4 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 09.39 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
60 m 09.15 Brno 07.09.2020
150 m 22.83 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
150 m 23.01 Třinec 13.06.2019
300 m 51.33 Opava 23.05.2019
300 m 48.99 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
600 m 1:56.25 Brno 12.09.2018
800 m 2:44.29 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
800 m 2:32.21 Brno 08.09.2020
60 m překážek (0.76) 11.14 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m překážek (0.76) 11.46 Frýdek-Místek 11.06.2020
skok daleký 4.27 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok daleký 4.46 Třinec 03.09.2020
hod oštěpem 500g 25.81 Třinec 03.09.2020
hod kriketovým míčkem 42.78 Třinec 28.05.2020
hod plným míčem 1kg 08.96 Kopřivnice 19.05.2020
pětiboj 1299 Třinec 28.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.4 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 09.15 Brno 07.09.2020
150 m 23.4 Kopřovnice 01.06.2020
300 m 48.99 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
300 m 51.52 Frýdek-Místek 26.06.2020
800 m 2:32.21 Brno 08.09.2020
60 m překážek (0.76) 11.14 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m překážek (0.76) 11.46 Frýdek-Místek 11.06.2020
skok daleký 4.27 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok daleký 4.46 Třinec 03.09.2020
hod oštěpem 500g 25.81 Třinec 03.09.2020
hod kriketovým míčkem 42.78 Třinec 28.05.2020
hod plným míčem 1kg 08.96 Kopřivnice 19.05.2020
pětiboj 1299 Třinec 28.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 9 Olomouc 2:42.61
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 6 Olomouc 11.84
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Frýdek-Místek 11.52
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žcm Frýdek-Místek 2:34.35
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm Frýdek-Místek 24.78
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žcm/R7 3 Brno 09.15
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 800 m/Žcm/B2 5 Brno 2:32.21
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žcm/KA 18 Brno 4.26
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Žcm/F 15 Brno 21.82
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm/S01 6 Třinec 4.51
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žcm 7 Třinec 25.81
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Třinec 11.60
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žcm 9 Opava 20.37
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 6 Opava 11.88
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm 8 Frýdek-Místek 18.99
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Frýdek-Místek 11.64
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žcm/B02 2 Frýdek-Místek 51.52
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Frýdek-Místek 11.46
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm 5 Frýdek-Místek 23.38
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kopřivnice (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žcm/B02 3 Kopřovnice 09.3
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kopřivnice (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 150 m/Žcm/B02 3 Kopřovnice 23.4
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 5 Třinec 1299
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Třinec 11.71
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm Třinec 42.78
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B01 6 Třinec 09.44
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm 4 Třinec 4.39
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm 5 Třinec 2:49.61
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) hod plným míčem 1kg/Žcm 6 Kopřivnice 08.96
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) skok z místa/Žcm 9 Kopřivnice 1.93
19.05.2020 Testovací klubové závody SpS (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 50 m/Žcm Kopřivnice 07.4
08.03.2020 Meziměstské utkání Ostrava - Brno - Bratislava - Praha mladšího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm 7 Ostrava - Vítkovice 11.14
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/F 7 Ostrava - Vítkovice 11.40
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R01 7 Ostrava - Vítkovice 11.21
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm 27 Ostrava - Vítkovice 3.82
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žcm/B02 3 Ostrava - Vítkovice 49.69
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R 2 Ostrava - Vítkovice 11.14
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/F Ostrava - Vítkovice 11.22
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm 5 Ostrava - Vítkovice 4.27
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B02 2 Ostrava - Vítkovice 48.99