Karta atleta

Export do excelu
  • Jonáš Jedlička
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Kuřim, z.s.
  • Trenér: Halama Jiří
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.52 Hodonín 08.09.2018
60 m 09.26 Zlín 17.08.2019
60 m 09.57 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
100 m 15.01 Zlín 17.08.2019
150 m 24.28 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
150 m 23.01 Brno 07.09.2020
200 m 33.25 Zlín 18.08.2018
600 m 2:18.65 Brno 21.04.2018
600 m 2:23.8 h Brno-Nový Lískovec 11.01.2019
800 m 3:07.00 h Ostrava 09.02.2019
800 m 2:57.96 Třinec 12.05.2019
60 m překážek (0.84) 13.32 h Olomouc 26.01.2018
60 m překážek (0.76) 10.85 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m překážek (0.76) 10.59 Vyškov 22.09.2020
200 m překážek (0.76) 36.94 Blansko 28.04.2019
300 m překážek (0.91) 59.02 Blansko 28.04.2019
skok vysoký 1.24 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok vysoký 1.35 Blansko 16.09.2020
skok daleký 4.44 Pacov 31.08.2019
skok daleký 4.31 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
vrh koulí 2kg 06.16 Brno 30.07.2018
vrh koulí 3kg 06.77 Brno 19.08.2019
hod oštěpem 500g 22.82 Zlín 17.08.2019
hod kriketovým míčkem 38.76 Moravská Třebová 19.09.2020
pětiboj 1097 Jihlava 19.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.57 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m 09.29 Brno 07.09.2020
100 m 17.3 Kuřim 01.06.2020
150 m 24.96 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
150 m 23.01 Brno 07.09.2020
200 m 38.3 Kuřim 01.06.2020
800 m 3:31.0 h Brno - Nový Lískovec 24.01.2020
800 m 3:01.32 Moravská Třebová 19.09.2020
60 m překážek (0.76) 10.85 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m překážek (0.76) 10.59 Vyškov 22.09.2020
skok vysoký 1.35 Blansko 16.09.2020
skok daleký 4.31 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
skok daleký 4.33 Vyškov 22.09.2020
hod oštěpem 500g 20.83 Brno 07.09.2020
hod kriketovým míčkem 38.76 Moravská Třebová 19.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 17 Olomouc 4.08
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 7 Olomouc 11.07
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Žcm 9 Vyškov 4.33
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Žcm 13 Vyškov 1.30
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Vyškov 10.59
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Moravská Třebová 10.83
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Moravská Třebová 38.76
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) skok daleký/Žcm Moravská Třebová 4.34
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 800 m/Žcm 7 Moravská Třebová 3:01.32
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 60 m/Žcm/B02 4 Moravská Třebová 09.59
16.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (AK Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) skok daleký/Žcm 4 Blansko 4.32
16.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (AK Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) skok vysoký/Žcm 7 Blansko 1.35
16.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (AK Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Blansko 11.02
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žcm/R6 5 Brno 09.29
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 150 m/Žcm/R5 8 Brno 23.01
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok vysoký/Žcm/FA 19= Brno 1.33
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žcm/KA 15 Brno 4.33
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Žcm/F 19 Brno 20.83
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) skok vysoký/Žcm Brno, Vojtova 12c 1.25
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/F Brno, Vojtova 12c 11.05
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) skok daleký/Žcm 7 Brno, Vojtova 12c 4.38
10.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) skok vysoký/Žcm 10= Brno 1.20
10.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) skok daleký/Žcm 13 Brno 4.07
10.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Brno 11.15
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kuřim - Sprinterský trojboj (AK Kuřim) 60 m/Žcm Kuřim 09.9
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kuřim - Sprinterský trojboj (AK Kuřim) 100 m/Žcm 4 Kuřim 17.3
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kuřim - Sprinterský trojboj (AK Kuřim) 200 m/Žcm 6 Kuřim 38.3
08.03.2020 Meziměstské utkání Ostrava - Brno - Bratislava - Praha mladšího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm 6 Ostrava - Vítkovice 11.01
24.01.2020 Kontrolní klubové závody (Atletický klub Kuřim, z.s.) 60 m/Žcm Brno - Nový Lískovec 09.4
24.01.2020 Kontrolní klubové závody (Atletický klub Kuřim, z.s.) skok daleký/Žcm Brno - Nový Lískovec 4.04
24.01.2020 Kontrolní klubové závody (Atletický klub Kuřim, z.s.) 800 m/Žcm Brno - Nový Lískovec 3:31.0
24.01.2020 Kontrolní klubové závody (Atletický klub Kuřim, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm Brno - Nový Lískovec 11.4
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) skok daleký/Žcm/S01 5 Ostrava - Vítkovice 4.31
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Ostrava - Vítkovice 10.85
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 60 m/Žcm/R03 4 Ostrava - Vítkovice 09.57
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 150 m/Žcm/B03 4 Ostrava - Vítkovice 24.96
10.01.2020 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žcm Brno - Nový Lískovec 4.21
10.01.2020 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žcm/R04 1 Brno - Nový Lískovec 09.72