Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Filka
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.
  • Trenér: Juračka Petr, Kazda Bohumil
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.73 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
60 m 08.75 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
60 m 08.49 Vyškov 22.09.2020
100 m 15.22 Břeclav 15.08.2018
150 m 22.65 Brno 23.07.2018
300 m 54.10 Brno 07.06.2018
300 m 50.85 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
skok vysoký 1.15 Blansko 01.06.2020
skok daleký 3.52 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
skok daleký 3.96 Brno 07.09.2020
vrh koulí 2kg 07.59 Brno 21.04.2018
vrh koulí 3kg 09.39 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
vrh koulí 3kg 10.24 Vyškov 22.09.2020
hod oštěpem 500g 26.10 Třebíč 18.08.2019
pohár rozhlasu 0751 ASK Blansko 15.05.2019
hod kriketovým míčkem 52.54 Vyškov 22.09.2020
hod plným míčem 1kg 09.45 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
trojboj 1256 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.85 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m 08.49 Vyškov 22.09.2020
150 m 20.7 Blansko 01.06.2020
skok vysoký 1.15 Blansko 01.06.2020
skok daleký 3.96 Brno 07.09.2020
vrh koulí 3kg 09.39 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
vrh koulí 3kg 10.24 Vyškov 22.09.2020
hod oštěpem 500g 25.42 Blansko 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 52.54 Vyškov 22.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žcm 7 Olomouc 09.90
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/FB 5 Olomouc 08.65
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R02 5 Olomouc 08.57
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žcm/R01 MS Vyškov 08.49
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 3kg/Žcm MS Vyškov 10.24
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žcm MS Vyškov 52.54
16.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (AK Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) 60 m/Žcm/B01 2 Blansko 08.53
16.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (AK Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Blansko 09.25
16.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (AK Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm 5 Blansko 22.05
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žcm/R3 4 Brno 08.67
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žcm/KB 12 Brno 3.96
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Žcm/F 17 Brno 21.23
13.07.2020 První prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) vrh koulí 3kg/Žcm Brno 08.78
13.07.2020 První prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/B03 4 Brno 08.80
10.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žcm/B01 6 Brno 09.04
10.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Brno 08.02
10.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Brno 41.23
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Blansko (AK Ludvíka Daňka Blansko) skok vysoký/Žcm/F Blansko 1.15
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Blansko (AK Ludvíka Daňka Blansko) 150 m/Žcm/F Blansko 20.7
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Blansko (AK Ludvíka Daňka Blansko) hod oštěpem 500g/Žcm/F Blansko 25.42
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Blansko (AK Ludvíka Daňka Blansko) skok daleký/Žcm/F Blansko 3.90
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Blansko (AK Ludvíka Daňka Blansko) vrh koulí 3kg/Žcm/F Blansko 09.41
08.03.2020 Meziměstské utkání Ostrava - Brno - Bratislava - Praha mladšího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Ostrava - Vítkovice 08.60
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žcm 8 Ostrava - Vítkovice 08.73
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R02 6 Ostrava - Vítkovice 09.23
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 60 m/Žcm/F 6 Ostrava - Vítkovice 08.89
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 60 m/Žcm/R05 1 Ostrava - Vítkovice 08.85
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) vrh koulí 3kg/Žcm Ostrava - Vítkovice 09.39