Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Krejčí
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér: Pátková Marie
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.84 h Český Brod 22.02.2020
60 m 08.21 Nymburk 10.10.2021
150 m 22.80 Kutná Hora 21.09.2019
300 m 40.93 Nymburk 10.10.2021
300 m 41.12 h Praha - Strahov 08.01.2022
600 m 1:55.29 Brno 12.09.2018
800 m 2:24.3 Nymburk 12.09.2021
1000 m 3:15.25 Beroun 13.09.2020
60 m překážek (0.76) 11.26 Kutná Hora 04.09.2020
200 m překážek (0.76) 31.05 Kolín 05.09.2021
skok vysoký 1.70 Kolín 05.09.2021
skok vysoký 1.72 h Praha - Strahov 11.02.2022
skok daleký 3.60 Kutná Hora 06.09.2019
skok daleký 4.54 h Nymburk 23.01.2022
vrh koulí 3kg 06.26 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 600g 16.84 Nymburk 10.10.2021
hod kriketovým míčkem 38.69 Nymburk 12.09.2021
hod plným míčem 1kg 09.60 Nymburk 07.10.2018
pětiboj 1185 Vlašim 29.05.2020
čtyřboj 0993 Nymburk 31.05.2020
trojboj 0856 Nymburk 07.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.84 h Český Brod 22.02.2020
60 m 08.94 Nymburk 31.05.2020
800 m 2:34.46 Praha - Juliska 08.06.2020
1000 m 3:15.25 Beroun 13.09.2020
60 m překážek (0.76) 11.26 Kutná Hora 04.09.2020
skok vysoký 1.20 h Český Brod 22.02.2020
skok vysoký 1.45 Kutná Hora 04.09.2020
skok daleký 3.90 h Český Brod 22.02.2020
skok daleký 3.66 Vlašim 29.05.2020
hod kriketovým míčkem 31.90 Nymburk 31.05.2020
pětiboj 1185 Vlašim 29.05.2020
čtyřboj 0993 Nymburk 31.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Žcm Praha - Běchovice DNS
13.09.2020 Finále KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žcm 8 Beroun 1.40
13.09.2020 Finále KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1000 m/Žcm Beroun 3:15.25
04.09.2020 3. kolo přeboru Stč kraje mladšího žactva, skupina B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žcm Kutná Hora 1.45
04.09.2020 3. kolo přeboru Stč kraje mladšího žactva, skupina B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Kutná Hora 11.26
20.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žcm 5 Kutná Hora 1.40
20.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 800 m/Žcm/B01 7 Kutná Hora 2:44.06
12.06.2020 2.kolo KP družstev mladšího žactva -skupiny B (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Žcm Čáslav 1.42
12.06.2020 2.kolo KP družstev mladšího žactva -skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Čáslav 11.67
08.06.2020 Memoriál Josefa Odložila - žákovské závody (TJ Dukla Praha) 800 m/Žcm Praha - Juliska 2:34.46
31.05.2020 Zahajovací závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) čtyřboj/Žcm 5 Nymburk 0993
31.05.2020 Zahajovací závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Nymburk 31.90
31.05.2020 Zahajovací závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žcm 10 Nymburk 3.51
31.05.2020 Zahajovací závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žcm/B03 3 Nymburk 08.94
31.05.2020 Zahajovací závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žcm/B02 2 Nymburk 2:40.55
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žcm 14 Vlašim 1185
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) hod kriketovým míčkem/Žcm/S02 21 Vlašim 29.51
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žcm/S02 16= Vlašim 3.66
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B06 1 Vlašim 11.41
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žcm/B04 4 Vlašim 2:47.92
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/B06 5 Vlašim 09.16
22.02.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 8 Český Brod 08.84
22.02.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm 10 Český Brod 3.90
22.02.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žcm 8 Český Brod 1.20