Karta atleta

Export do excelu
  • Matyáš Gruber
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Musilová Erika, Sekanina Tomáš
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.14 h Praha - Juliska 24.01.2019
60 m 08.30 Praha - Juliska 09.06.2021
150 m 21.36 h Praha - Stromovka 25.02.2020
150 m 18.76 Praha - Stromovka 20.06.2022
300 m 51.48 h Praha - Stromovka 16.01.2019
300 m 42.59 Praha - Eden 17.06.2021
600 m 1:58.72 Praha - Juliska 01.06.2020
800 m 2:49.53 Praha - Vokovice 13.05.2019
800 m 2:53.16 h Praha - Stromovka 15.01.2020
60 m překážek (0.76) 13.64 Praha - Eden 26.04.2019
skok daleký 3.62 h Praha - Juliska 24.01.2019
skok daleký 3.75 Praha - Juliska 16.06.2020
vrh koulí 3kg 05.60 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
hod oštěpem 500g 12.08 Praha - Juliska 05.09.2019
hod oštěpem 600g 27.25 Praha - Stromovka 20.06.2022
hod kriketovým míčkem 31.14 Praha - Juliska 16.06.2020
pětiboj 1083 Praha - Juliska 16.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.59 Praha - Eden 21.09.2020
150 m 21.36 h Praha - Stromovka 25.02.2020
150 m 20.36 Praha - Hostivař 30.09.2020
600 m 1:58.72 Praha - Juliska 01.06.2020
800 m 2:53.16 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 2:54.20 Praha - Juliska 16.06.2020
60 m překážek (0.76) 12.39 Praha - Juliska 16.06.2020
skok daleký 3.75 Praha - Juliska 16.06.2020
hod kriketovým míčkem 31.14 Praha - Juliska 16.06.2020
pětiboj 1083 Praha - Juliska 16.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2020 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 150 m/Žcm/B01 5 Praha - Hostivař 20.36
21.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B01 4 Praha - Eden 08.59
21.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B02 2 Praha - Eden 20.87
09.09.2020 Semifinále "A" MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/B01 2 Praha - Juliska 08.67
09.09.2020 Semifinále "A" MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 150 m/Žcm/B02 2 Praha - Juliska 21.87
24.06.2020 Mezioddílové utkání staršího a mladšího žactva (USK Praha) 60 m/Žcm/B01 2 Praha - Přátelství 08.86
16.06.2020 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva – SPS (TJ Dukla Praha) pětiboj/Žcm 5 Praha - Juliska 1083
16.06.2020 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva – SPS (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Praha - Juliska 12.39
16.06.2020 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva – SPS (TJ Dukla Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Praha - Juliska 31.14
16.06.2020 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva – SPS (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/B01 2 Praha - Juliska 08.94
16.06.2020 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva – SPS (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žcm 7 Praha - Juliska 3.75
16.06.2020 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva – SPS (TJ Dukla Praha) 800 m/Žcm/B01 6 Praha - Juliska 2:54.20
08.06.2020 Memoriál Josefa Odložila - žákovské závody (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm 6 Praha - Juliska 08.75
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (TJ Dukla Praha) 600 m/Žcm 6 Praha - Juliska 1:58.72
25.02.2020 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/FB Praha - Stromovka 21.36
24.02.2020 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/R03 3 Praha - Stromovka 21.98
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B4 5 Praha - Stromovka 2:53.16